Kuruluş Osman dizisinde Targun karekterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat'tan yeni dizi

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin Targun hatunu Zeynep Tuğçe Bayat yeni dizisiyle setlere dönüyor. Dizide yakışıklı oyunculardan İlker Kaleli'de bulunuyor. Dizinin çekimleri önce İstanbul'da sonrasında ise İspanya'da devam edecek

Kuruluş Osman dizisinde Targun karekterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat'tan yeni dizi
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2022 14:53

Yakında İlker Kaleli'nin başrollerinde yer alacağı Türk ve İspanyol yapımı yeni bir dizi başlıyor. İstanbul ve İspanya'da çekilecek olan diziyle ilgili oyuncu seçimi ve transferler ise devam ediyor.

Dün yayınladığımız haberde de söz konusu diziden bazı detayları sizlerle paylaşmıştık. 

*

Birsen Altuntaş yeni diziyle ilgili son transferi paylaştı. Kuruluş Osman dizisinin yıldız oyuncularından Zeynep Tuğçe Bayat'ta diziye dahil oluyor.

Zeynep Tuğçe Bayat kariyerindeki yükselişini sürdürüyor. Avrupai güzelliğiyle ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine toplayan ünlü oyuncu son olarak Baba dizisinde seyirci karşısına çıkmıştı.

5fb60e4b5542802058d7c04d.jpg

Bayat, İspanyol Antenna 3 kanalının ‘La Pasion Turca’ adıyla çekeceği altı bölümlük dizide rol alacak.  Buen Día Estudios’in yapımcılığını üstleneceği diziyi Iñaki Peñafiel yönetecek.

Türkiye ve İspanya’da çekilecek dizi 2023’te Antenna 3 kanalında yayınlanacak. Antonio Gala’ın La Pasión Turca adlı romanından uyarlanan projenin çekimleri önümüzdeki haftalarda İstanbul’da başlayacak. Zeynep Tuğçe Bayat, Tuba karakterine hayat verecek ve başrol oyuncusu ispanyol Maggie Civantos ile çok etkili sahneleri olacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş