Masterchef'in sert Şefi Mehmet Yalçınkaya çılgına döndü! İfşa edeceğim

tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef'in sert Şefi Mehmet Yalçınkaya'nın restoranının nerede olduğu pek kişi tarafından merak edilirken Mehmet Şef çılgına döndü.

Masterchef'in sert Şefi Mehmet Yalçınkaya çılgına döndü! İfşa edeceğim
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2022 20:25

Acun Ilıcalı tarafından satın alınan tv8 kısa sürede ülkede en çok izlenen kanallardan biri oldu. Kuşkusuz kanalın bu büyük başarısında kanalda yayınlanan programların da etkisi çok büyük. Örneğin  Masterchef Türkiye programı uyarlama olmasına rağmen Türkiye'de çok sevildi.

Acun Ilıcalı her yaz  Masterchef Türkiye sayesinde reytingleri topluyor.  Masterchef Türkiye sadece Türkiye'de değil balkan ülkelerinde de büyük bir ilgiyle izleniyor.  Masterchef Türkiye programındaki yarışmacılar kadar yer alan şefler de büyük dikkat çekiyor.

Özellikle  Masterchef Türkiye jürisinde yer alan şef Mehmet Yalçınkaya çok sevilen ve takip edilen isimlerden biri. Ülke genelinde Mehmet Şef'in adı altında çok sayıda restoran var. Bu durum ise herkesin kafasını karıştırıyor. Mehmet şefin adını kullanarak restoran açanlara Mehmet Şef sonunda isyan etti. 

TV100 tarafından geçilen bir haberde büyük bir skandalın detayları paylaşıldı. 

Vaktinin büyük bir kısmını MasterChef Türkiye'nin çekimlerinde geçiren Mehmet Yalçınkaya, takipçilerinden gelen mesajlarda birkaç restoranın kendi adını kullanarak müşteri çekmeye çalıştığını öğrendi. Gelen şikayet mesajlarını Instagram hesabından yayınlayan Yalçınkaya, "Sizden rica ediyorum hangi mekanlar ise bana yazın isimlerini. İfşa edeceğim hem de ana saygımdan. Günah" dedi.

MEHMET ŞEF ÇILGINA DÖNDÜ

Bir video yayınlayarak birçok mekanın ismini kullandığını hatta "Mehmet şef şu an burada değil" diyerek yalan söylendiğini belirten Yalçınkaya, "Emek hırsızlığına karşıyız" ifadelerini kullandı.

Mehmet Şef tarafından paylaşılan sitem dolu video da kısa sürede gündem olmayı başardı. İşte Mehmet Yalçınkaya'nın emek hırsızlığına karşı Instagram hesabı üzerinden isyan etmiş olduğu o video.

Çok sayıda takipçisi Mehmet şefe destek verirken o videoyu Türkiye'nin önde gelen haber siteleri de manşetlerine taşıdı. İşte Mehmet Şef'in o çıkışı.