Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in yeni dizisinden ilk kareler

Emin Alper’in yönettiği, başrollerini ise Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in paylaştığı "Arayış" dizisinden ilk kareler sosyal medyadan paylaşıldı.

Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in yeni dizisinden ilk kareler
Yayınlanma Tarihi : 21 Mart 2023 16:39

Mehmet Günsür ve Aslı Enver bir arada. Yeni bir dizi başlıyor. Efsane kadrosu ve efsane hikayesiyle dikkat çeken dizide Mehmet Günsür ve Aslı Enver partner oldular. Diziyle ilgili ilk görseller sosyal medyadan paylaşıldı. Mehmet Günsür ve Aslı Enver'in hayranları gelen son habere çok sevindiler.

İkilinin başrollerinde yer aldığı diziyle ilgili detaylarda belli oldu.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre; Emin Alper’in yönettiği, başrollerini Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in paylaştığı "Arayış" dizisinden ilk kareler yayımlandı.

111940183-arayis2.jpg


Son filmi "Kurak Günler" ile ulusal ve uluslararası çok sayıda ödül alan Emin Alper’in yönettiği dizinin, özgün hikâye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ile Özlem Yücel kaleme aldı.

Disney Plus’ta yayımlanacak dizide Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi zengin bir oyuncu kadrosu da yer alıyor.

GİZEMLİ BİR ADADA KENDİNİ ARAYIŞ HİKÂYESİ


Yayın tarihi henüz kesinleşmeyen, ama ‘çok yakında’ yayınlanacağı belirtilen dizi, metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş Nisan’ın (Aslı Enver) gizemli bir adada kendini arayış hikâyesini konu alıyor. 

111942558-arayis6.jpg

Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşıyor. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamıyor ve bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılıyor.