Mehmet Şef'ten yarışmacıya ilginç iş teklifi! Duyanların ağzı açık kaldı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in üç jüri üyesinden biri olan Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılarcan birine sürpriz bir iş teklifinde bulunca sosyal medyada da o iş teklifi yankılandı.

Mehmet Şef'ten yarışmacıya ilginç iş teklifi! Duyanların ağzı açık kaldı
Yayınlanma Tarihi : 14 Temmuz 2022 21:31

MasterChef yarışmacılarından Eren Yüce hikayesiyle herkesi derinden etkiledi. MasterChef Eren Yüce finale kalamasa da müthiş bir iş teklifi aldı. İşte yarışmanın son bölümünden detaylar!

Acun  Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yeni sezonuyla izleyicinin karşısına geçen yarışma programı MasterChef'te her gün birbirinden yetenekli yarışmacılar hünerlerini göstermek için yemek yapmaya devam ediyor ve reytinglerin zirvesinden inmiyor.

TV8 ekranlarında geçtiğimiz gün yayınlanan son bölümde Şef Mehmet Yalçınkaya'nın Eren Yüce isimli bir yarışmacıya yaptığı ilginç iş teklifi sosyal medyada gündem oldu. O iş teklifi magazin medyasının da gündemine oturmayı başardı.

Yakışıklığıyla dikkat çeken Eren Yüce adlı yarışmacı da hikayesi ile hem izleyicilerin hem de jüri üyelerinin dikkatini çekmeyi kısa sürede başardı.  Eren Yüce, yarışmada jüri karşısına çıktı ve oldukça da heyecanlandı.

Tüm uğraşına rağmen İstediği performansı tam anlamıyla sergileyemeyen Yüce ne yazık ki turu geçemedi hem seyircileri hem de yarışmadaki şefleri çok şaşırttı.

Hikayesiyle de yarışmaya damga vuran Eren Yüce'ye Mehmet Yalçınkaya oldukça ilginç bir iş teklifinde bulundu.

Eren Yüce'nin "Kötü bir dönem geçirdim, 2 yıl önce kanser hastasıydım. Hastaneye kapandığım için taburcu olunca yemek yaparak kafamı dağıttım'' Ve Mutfak sayesinde kanseri tamamen yendim. Kendimi geliştirmek istiyorum '' şeklindeki sözleri Mehmet Yalçınkaya'yı derinden etkiledi.

Mehmet Yalçınkaya bunun üzerine Eren Yüce'ye bir iş teklifinde bulunarak "Şöyle yapalım şimdi benim okulum var. Yönetici asistanlarımdan biri işi bırakıyor orada asistanlık yapar mısın? Somer'in dediği gibi bana senin gibi biri lazım. Bir de mutfağı öğrenirsin iyi de bir motivasyon olur" diye seslendi. 

EREN TEKLİFE NE DEDİ?

Eren Yüce gelen bu teklif karşısında oldukça mutlu oldu ve bu teklife ''Evet'' yanıtını verdi.