Melek Baykal, Star TV'nin iddialı dizisiyle ekrana dönüyor

Usta oyuncu Melek Baykal, Star TV'nin çok iddialı dizisiyle ekrana dönüyor. Cast çalışmaları devam eden projeye OGM Pictures imza atacak.

Melek Baykal, Star TV'nin iddialı dizisiyle ekrana dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2023 18:10

Son olarak Kanal D'nin 'Babam Çok Değişti' dizisinde rol alan usta oyuncu Melek Baykal, bir süredir ekranlara yer almıyordu. Peş peşe kadrosunda yer aldığı 'Bursa Bülbülü' ve 'Prestij Meselesi' adlı filmlerle beyazperdede seyirci karşısına geçen oyuncu Baykal'ın yeni dizi projesi belli oldu. Usta oyuncu OGM Pictures imzalı Star TV'nin yeni dizi projesinin başrolünde yer alacak. 

adsiz-001.png

Melek Baykal 'Yan Oda' Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Melek Baykal “Yan Oda” dizisinde çok farklı bir role hayat vermeye hazırlanıyor. Bugüne kadar birbirinden renkli ve güçlü karaktere hayat veren usta oyuncu bu kez kilo sorunu olan, sağlık sorunları nedeniyle oldukça huysuz ve gizemli “Cevale” rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Barış Günger’in kaleminden çıkan OGM Pictures imzalı dizi Çağrı Vila Lostuvalı tarafından çekilecek. Star TV‘de yayınlanacak olan dizide her şey Cevale’nin sunucu kızı Verda’nın programına konuk olan iş insanı Fikret Alabey’le evlilik kararı almasıyla başlayacak. Kızının bu evliliği ailesine zor anlar yaşatmayı alışkanlık haline getiren Cevale’nin hayatını tamamen değiştirecek.

Etiketler :