Muhteşem dönüş! İsmail'in ardından Fatih Portakal'da mı Halk TV'de?

İsmail Küçükkaya’nın ardından Fatih Portakal’ın da Halk TV ile ekranlara geri döneceği öne sürülüyor..

Muhteşem dönüş! İsmail'in ardından Fatih Portakal'da mı Halk TV'de?
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2022 20:40

Bu akşam saatlerinde İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'den ayrılarak Halk TV'ye katılacağı duyuruldu. Normalde İsmail Küçükkaya'nın yaklaşık dört gün sonra FOX TV ekranında yer alması bekleniyordu. Nedendir bilinmez İsmail Küçükkaya beklenmedik bir şekilde Halk TV'ye katıldı.

Bugün ise bazı haber sitelerinde Fatih Portakal'ın da Halk TV'ye geçeceğine yönelik iddialar ortaya atıldı. Henüz Fatih Portakal'dan sosyal medya üzerinden bir açıklama yapılmadı.

İddiaya göre Ana haber bültenini Fatih Portakal sunacak sabah haberlerini ise İsmail Küçükkaya.. Peki bu iddia doğru olabilir mi?

Fatih Portakal'ın yoluna devam etmesi için defalarca çağrıda bulunmuş hatta en azından youtubede aramızda olmalı diye mücadele vermiş birisi olarak söyleyebilirim ki Fatih Portakal hakkındaki bu iddianın doğruluk payı pek yok gibi. Çünkü sosyal medya üzerinden işini yaptığı için mutlu. Ancak geri dönerse de harika olur.. Fakat Halk TV ister mi? Bence istemez. Çünkü Fatih Portakal muhalefeti de korkmadan eleştiren bir isim. 

SADIK ŞİMŞEK