Netflix'in Canan Ergüder'li yeni dizisi 'İstanbul Ansiklopedisi'ne 3 yeni oyuncu

Netflix'in Tims&B imzalı yeni dizi projesi 'İstanbul Ansiklopedisi'ne 3 yeni oyuncu dahil oldu. Canan Ergüder, Helin Kandemir ve Kaan Miraç Sezen'i buluşturan dizinin yönetmen koltuğuna ise Selman Nacar oturacak.

Netflix'in Canan Ergüder'li yeni dizisi 'İstanbul Ansiklopedisi'ne 3 yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2023 22:53

Show TV'nin fenomen dizisi 'Aile'de canlandırdığı 'Leyla' karakteriyle fırtına gibi ekranlara dönen ödüllü oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde 'İstanbul Ansiklopedisi' adlı diziyle anlaşmıştı. Netflix'in yeni dizi projesi olan, ödüllü yönetmen Selman Nacar'ın kamera arkasına geçeceği dizinin kadrosuna 3 yeni isim dahil oldu. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İstanbul Ansiklopedisi dizisinin hazırlıkları sürüyor. Selman Nacar’ın yazıp yöneteceği dizide Canan Ergüder “Nesrin adlı doktora, Helin Kandemir Nesrin’in okumak için İstanbul’a yanına gelen kuzeninin kızı Zehra’ya, Kaan Mirac Sezen de Zehra’nın üniversiteden sınıf arkadaşı Harun’a hayat verecek. dizinin kadrosuna 3 oyuncu daha katıldı. 

ekran-goruntusu-2023-12-13-224809.png

Bu isimlerden biri genç yetenek Ecem Sena Bayır. Bu sezon “Kuruluş Osman”da seyirci karşısına çıkan Bayır “İstanbul Ansiklopedisi”nde Harun ve Zehra’nın arkadaşı “Pelin”e hayat verecek.

ekran-goruntusu-2023-12-13-224735.png

Ocak ayında sete çıkması beklenen Netflix’te ekrana gelecek 8 bölümlük dizinin ekibine Ebrar Karabakan “Selin” ve son olarak 'Bir Derdim Var' dizisiyle ekranlara gelen Erdem Şenocak “Cihan” rolleriyle dahil oldu.

ekran-goruntusu-2023-12-13-224656.png

Etiketler :