Netflix'te büyük ilgi görmüştü. Kuş Uçuşu dizisine 3 yeni isim

Netflix'te yayınlanan Türk yapımı dizilerden Kuş Uçuşu dizisi yeni sezonuyla yakında seyirciyle buluşacak. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak ve Defne Kayalar'ın başrollerindeki diziye üç iddialı oyuncu daha katıldı.

Netflix'te büyük ilgi görmüştü. Kuş Uçuşu dizisine 3 yeni isim
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2022 23:50

Kuş Uçuşu dizisi büyük ilgi çekmişti. Dizide aşk, rekabet, dram gibi konular işlenmişti. İki haber sunucusunun arasındaki büyük savaş ekrana getirilmişti. Birbirinin ayağını kaydıranlar daha çok ön plandaydı. Kirli ilişkiler ve yasak aşklar aynı zamanda da büyük ihanetler vardı.

Kuş Uçuşu dizisi sadece Türkiye'de değil tüm dünyada da büyük ilgi görmüştü. Dizinin yeni sezonunun geleceğine yönelik iddialar bulunuyordu. İddialar nihayet doğru çıktı ve Kuç Uçuşu dizisinin yeni sezonu için düğmeye basıldı. Dizi yeni sezonda iddialı isimlerle yoluna devam edecek.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş, Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezonunda yer alacak iddialı isimlerle ilgili son kulis bilgilerini paylaştı. 

İkinci sezonu merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisine üç flaş isim konuk olacak.

188939.jpg


Bu isimler arasında Tilbe Saran var. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre usta oyuncu dizide duayen gazeteci 'Zerrin' rolüne hayat verecek. Kuş Uçuşu’na ayrıca Arif Pişkin ve Burak Sergen de oyunculuklarıyla renk katacak.


Ay Yapım imzalı dizide yine başrollerde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak ve Defne Kayalar buluşuyor.


Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturacağı dizinin geçen pazar okuma provası yapılmıştı. Bu hafta ise sete çıkılması planlanıyordu. Ancak hazırlıkları devam eden dizinin çekimleri haftaya kaldı.