NOW TV'den 2 veda. Apar topar kadrodan ayrıldılar. Yeni adresleri merak ediliyor

2.sezon onayı verilen Kirli Sepeti dizisinde şok vedalar. Now TV dizisinden apar topar ayrıldılar

NOW TV'den 2 veda. Apar topar kadrodan ayrıldılar. Yeni adresleri merak ediliyor
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2024 23:20

NOW’ın yeni sezonda da devam edecek olan Kirli Sepeti dizisinden ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölüm çekimleriyle ilgili ayrıntılar da belli oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  “Kirli Sepeti” dizisi NOW’ın “Kızıl Goncalar”“Hudutsuz Sevda” ve “Yabani”yle beraber yeni sezonda devam eden projeleri arasında yer alıyor. Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği MedYapım imzalı dizinin yeni sezon hikâyesi değişiyor. Yeni sezon hikâyesinde sitedeki bazı zengin ailelere veda ediliyor. Bu gelişmenin ardından ilk açıklamayı Halil İbrahim Ceyhan yapmış ve yeni sezonda ekipte yer almayacağını duyurmuştu. Ayrılıklara yeni isimler katıldı. Dizinin Feyyaz’ı Serhat Kılıç ile Nergis’i Gözde Seda Altuner ekibe veda etti“Kirli Sepeti” ekibinde önümüzdeki günlerde yeni ayrılıklar yaşanacak. 

dizikirlisepeti-1716116460-3371351684167415499-60856092477.jpg

YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN?

NOW TV ekranlarında yayımlanan Kirli Sepeti dizisinin yeni bölüm çekimleri Ağustos ayında başlayacak. Yeni bölümler ise Eylül ayında ekranda olacak. NOW TV'nin Kirli Sepeti dizisi için yeni hazırlıklara da başladığı öğrenildi.

Dizinin kadrosunda yeni sezonda yeni isimler de yer  alacak. Bu kapsamda şimdiden yapım şirketinin cast görüşmelerine başladığı da iddia edildi. Kadroda yer alacak yeni oyuncuların kimler olacağı ve hikayenin nasıl ilerleyeceği şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.