NTV'nin üst düzey ekran yüzü Gülay Afşar kanala veda etti!

Doğuş Yayın Grubun'da 23 yıldır profesyonel meslek hayatını sürdüren ve 10 yıldır NTV ekranlarında Gece Gündüz programını sunan ünlü ekran yüzü Gülay Afşar, yaptığı son programda kanala veda ettiğini açıkladı.

NTV'nin üst düzey ekran yüzü Gülay Afşar kanala veda etti!
Yayınlanma Tarihi : 24 Haziran 2023 10:45

NTV'nin Gece Gündüz programının sunucusu Gülay Afşar, 10 yıllık görevinin ardından kanaldan ayrıldığını duyurdu. Afşar, son yayınında izleyicilerine veda ederek, "Güzel günlerde yine buluşacağız" dedi.

Gülay Afşar, Doğuş Yayın Grubu'nda 23 yıldır çalışıyordu. NTV ekranlarında Gece Gündüz programını sunan Afşar, programın formatını ve içeriğini de belirliyordu. Programda kültür, sanat, müzik ve sinema alanlarında güncel gelişmeleri aktarıyordu.

unlu-ekran-yuzu-eyt-ile-emekli-oldu-ntvye-veda-etti-gwq1.jpg

Afşar, son yayınında yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Doğuş Yayın Grubu'nda 23, Gece Gündüz'de 10 yılın ardından bu akşam veda ediyorum. İşte böyle, son kez bu ekrandan sizlere seslendim ama biliyorum güzel günlerde yine buluşacağız. O yüzden hepinizi en iyi dileklerimle selamlıyorum. Hoşça kalın."

Afşar'ın neden ayrıldığına dair bir açıklama yapılmadı. Afşar'ın bundan sonra hangi kanalda çalışacağı da merak konusu oldu.

ULUSALPOST.COM Haber Merkezi