Olgun Şimşek'in 'Kara Ağaç' dizisinde oğlunu canlandıracak isim belli oldu

Olgun Şimşek'in başrolünde yer alacağı TRT 1'in yeni dizis projesi 'Kara Ağaç'ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Cast çalışmaları devam eden diziye yeni bir isim dahil oldu.

Olgun Şimşek'in 'Kara Ağaç' dizisinde oğlunu canlandıracak isim belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 02 Aralık 2023 17:49

Olgun Şimşek, son olarak Netflix'in 'Terzi' adlı dram türündeki dizisiyle seyirici karşısına çıkmıştı. Canlandırdığı 'Mustafa' karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncunun yeni dizi projesi merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde TRT 1'in 'Kara Ağaç' dizisiyle el sıkışan oyuncu Şimşek, aralık ayında sete çıkmaya hazırlanıyır. Cast çalışmaları devam eden diziye yeni bir isim daha dahil oldu. 

'Veda Mektubu'nun Mehmet'i 'Kara Ağaç' Dizisinde

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 1970’lerde geçen güçlü bir toprak hikâyesinin ele alınacağı dizi Kapadokta ve Kayseri civarında çekilecek. Olgun Şimşek’in “Celal Ağa” rolüne hayat vereceği dizinin genç başrol oyuncusu da belli oldu.

adsiz.png

Emre Kıvılcım, Ufuk Hakan Eren’in yönetmen koltuğunda oturacağı diziyle oyuncu anlaştı. Son olarak “Veda Mektubu” dizisinde seyirciyle buluşan Kıvılcım, Celal Ağa’nın oğlu Ömer’e hayat verecek.

Etiketler :