Oyuncu seçimleri başladı! Kurtlar Vadisi dizisi Ocak'ta geri dönüyor! Açıklama Şaşmaz'dan

Necati Şaşmaz katıldığı programda Kurtlar Vadisi dizisinin geri döneceğini açıkladı. Kesin tarihte verdi

Oyuncu seçimleri başladı! Kurtlar Vadisi dizisi Ocak'ta geri dönüyor! Açıklama Şaşmaz'dan
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2022 03:20

Efsane dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi dizisi yeniden başlıyor. Ocak ayında başlayacağı öğrenilen dizi için oyuncu seçimleri de başladı. Kadroda genç yeteneklerin de yer alması bekleniyor. Bu kapsamda hem eski kadrodan isimlerin yer alması beklenirken hem de yeni isimlerin kadroya dahil olacağı konuşuluyor.

Uzun bir süredir Kurtlar Vadisi dizisinin yayınlanacağı tarih merak edilmekteydi. Necati Şaşmaz sonunda dizinin hayranlarına beklenen müjdeyi verdi.

57c413618685760a7c2a5e12.jpg

Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te yayınlanan programına konuk olan Necati Şaşmaz beklenen müjdeyi verdi.

DİZİ OCAK 2023'TE BAŞLIYOR

Önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacaklarını başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" dedi. Ünlü oyuncu, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" ifadelerini kullandı.

1451933.jpg

Öte yandan dizinin yayınlanacağı kanalla ilgili de çeşitli iddialar var.

Show TV, Kanal D ve ATV muhtemel kanallar arasında gösteriliyor. Bazı isimler ise dizinin Acun Ilıcalı'ya ait exxen platformunda yayınlanabileceğini de öne sürdü. Ancak Necati Şaşmaz henüz dizinin yayınlanacağı kanalla ilgili bir bilgi paylaşmış değil. 

173446.jpg