Resmen final yapıyor! Kanal D buraya kadar dedi ve noktayı koydu

Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in başrol oyuncusu olduğu Yargı dizisinde yolun sonuna gelindi. Dizinin oyuncularına final kararı tebliğ edildi. Setin yakında durması ve çekimlerin sona ermesi bekleniyor.

Resmen final yapıyor! Kanal D buraya kadar dedi ve noktayı koydu
Yayınlanma Tarihi : 12 Nisan 2024 20:44

Yargı dizisinin 4.sezonu ekrana gelmeyecek. Kanal D kulislerinden gelen son bilgiler...  

Yargı dizisinin başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in hayranları üzücü bir haberle karşı karşıya. Uzun süredir ekranlarda izleyicilerle buluşan dizi, final kararı alarak sona eriyor. Yapımcı firma tarafından oyunculara tebliğ edilen bu karar, setin yakında durmasına ve çekimlerin sona ermesine neden olacak.

Yargı eğer bir değişiklik olmazsa 95. bölümüyle ekranlara veda edecek.  Mayıs ayının son haftası final yapacak olan Yargı'nın son bölümü 26 Mayıs günü yayınlanacakken, bu tarihin Ilgaz karakterinin doğum günü olduğunun da altını çizelim. Yargı'nın ilk bölümü Ceylin karakterinin doğum günü olan tarihte yayınlanmıştı.

images.jpg

 YENİ DİZİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Kanal D kulislerinde konuşulanlara göre Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi final yaptıktan sonra yerine yeni bir dizi başlayacak. Yeni dizinin kadrosunda genç yeteneklere ağırlık verileceği konuşuluyor. 

YARGI DİZİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Beste Sultan Kasapoğulları'nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, aksiyon, psikolojik gerilim, polisiye ve suç türündeki Türk televizyon dizisidir.

yargi-oyunculari-kimlerdi-858-2.jpg

YARGI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz Kaya)
Pınar Deniz (Ceylin Erguvan)
Uğur Polat (Yekta Tilmen)
Mehmet Yılmaz Ak (Pars Seçkin)
Zeyno Eracar (Derya)
Arda Anarat (Çınar Kaya)
Hüseyin Avni Danyal (Metin Kaya)
Ayşenil Şamlıoğlu (Gül)
Pınar Çağlar Gençtürk (Neva Seçkin)