Sandık Kokusu dizisine Atilla aslında neden veda etti? Kafa karıştıran iddia

Metin Akdülger'in Show TV'de yayınlanan ve 12 Haziran'da sezon finali yapacak olan "Sandık Kokusu" dizisinden ayrılışı, dizinin hayranları arasında büyük üzüntüye neden olmuştu. Metin Akdülger diziden ayrılışıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı

Sandık Kokusu dizisine Atilla aslında neden veda etti? Kafa karıştıran iddia
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2024 00:53

Show TV ekranlarında yayınlanan ve başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan "Sandık Kokusu" dizisinde herkesi hüzünlendiren bir veda yaşandı. Dizinin sevilen karakteri Atilla'yı oynayan Metin Akdülger, yaptığı duygusal paylaşımla izleyicilere veda etti.

UĞUR YÜCEL'LE KAVGA MI ETTİ?

Ayrılığın sebebine dair farklı iddialar ortaya atıldı. En yaygın iddialardan biri, Akdülger'in senaryoyla ilgili problemler yaşaması ve karakterinin gidişatından memnun kalmaması. Bu nedenle Akdülger'in "Atilla bunu yapmaz" diyerek zaman zaman repliğini değiştirdiği ve karakterin babası Hasan'ı oynayan Uğur Yücel'in, "Hasan da bunu yapmaz" diyerek çıkıştığı ve ortamın gerildiği kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor.

ekran-goruntusu-2024-05-23-012912-1716424370.jpg

VEDASI DUYGULANDIRDI

Metin Akdülger, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla izleyicilere ve ekip arkadaşlarına veda etti. Akdülger'in mesajı şöyle:

"Hayat büyülü anlarla ve bilinmezliklerle dolu bir macera. Atilla da benim hayatımın en büyülü parçalarından biri. Onun bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar, yoldaşlar artık benim kalbimdeler, güvendeler. Hikayeler anlatıldıkça hayat bulur, hikaye anlatıcıları da hikayelerinde bulurlar kendi hayatlarını. Bana hayat veren Atilla’ya ve ona hayat veren tüm ekipteki dostlarıma kalpten minnet ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize, verdikleri büyük sevgi ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim."