Serkay Çayoğlu ile Tuba Ünsal'ı buluşturan 'Fatih' dizisine 2 flaş isim

TRT 1'in Miray Yapım imzalı yeni dizisi 'Fatih'in cast çalışmaları devam ediyor. Başrolünde Serkan Çayoğlu, Tuba Ünsal ve Fikren Kuşkan'ın yer aldığı diziye 2 flaş isim transfer oldu.

Serkay Çayoğlu ile Tuba Ünsal'ı buluşturan 'Fatih' dizisine 2 flaş isim
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 16:45

Son olarak FOX'un ekran macerası kısa süren 'Kader Bağları' adlı diziyle erkranlara gelen Serkan Çayoğlu, çok geçmeden yeni bir dizi projesine imza attı. Bir kez daha TRT 1 ekranında yer alacak başarılı oyuncu 'Fatih' adlı dizide başrolü Fikret Kuşkan ve Tuba Ünsal ile paylaşacak. Cast çalışmaları devam eden diziye 2 isim daha katıldı. 

TRT 1'in 'Fatih' Dizisine Yıldız Yağıyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; TRT1’de yeni bir dönem dizisi yayınlanacak. Fatih adlı dizinin yapım şirketi Miray Yapım… Şafak Bal’ın yönetmen koltuğunda oturacağı diziyi Ozan Bodur, Enes Şengönül, Cihan Bozkay ve Fatih Güler kaleme alıyor. ''Kudretimin ulaştığı yere hayalleriniz ulaşamaz!'' sloganıyla çekilecek dizide Serkan Çayoğlu ''Fatih Sultan Mehmet''e hayat verecek.

adsiz-001.png

Dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı. Ayşegül Günay ''Fatih'' dizisiyle el sıkıştı. Usta oyuncu ''Helena''yı canlandıracak.

adsiz2-001.jpg

Dizinin kadrosuna Sinan Albayrak da katıldı. Albayrak dizide ''Zağanos Paşa'' karakterini canlandıracak.

Etiketler :