Şevket Çoruh'lu 'Korkma Ben Yanındayım'a yeni oyuncu

MedYapım imzalı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Korkma Ben Yanındayım'ın kadrosuna yeni bir isim katıldı. Cuma günü sete çıkması planlanan dizinin başrolünde Şevket Çoruh yer alıyor.

Şevket Çoruh'lu 'Korkma Ben Yanındayım'a yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2023 18:32

Şevket Çoruh'un başrolünde yer aldığı FOX'un merakla beklenen yeni dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. MedYapım imzalı dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Genç yıldız dizide 'Hande' karakterini canlandıracak. Fikret Reyhan'ın yönetmen koltuğuna oturacağı, Erkan Birgören'in senaryosunu kaleme adlığı dizinin sete çıkacağı gün de belli oldu. 

adsiz-001.png

'Korkma Ben Yanındayım'a Taze Kan

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin pazartesi günü okuma provası yapıldı. Dizi ekibinin Cuma günü sete çıkması planlanıyor. Şevket Çoruh (Nihat), Günay Karacaoğlu (Seher),  Murat Aygen (Turgut), Didem Balçın (Aylin), Gökçe Güneş Doğruöz (İnci), Eren Ören (Mert), Serhat Özcan (Sami), İpek Türktan (Tülin), Erdem Kaynarca’nın (Mustafa) rol aldığı dizinin Hande’si de belli oldu.

Genç yıldız Fahriye Kesimal “Korkma Ben Yanındayım”ın kadrosuna katıldı. Yetenekli oyuncu dizide İnci’yi deliler gibi kıskanan okul arkadaşına hayat verecek.

Etiketler :