Şevket Çoruh'lu 'Korkma Ben Yanındayım'ın genç erkek başrolü belli oldu

Şevket Çoruh'un başrolünde yer aldığı MedYapım imzalı FOX'un yeni dizisi 'Korkma Ben Yanındayım'ın kadrosuna 'Üç Kız Kardeş'te yıldızı parlayan isim katıldı. Böylelikle dizinin genç erkek başrolü belli oldu.

Şevket Çoruh'lu 'Korkma Ben Yanındayım'ın genç erkek başrolü belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2023 20:39

Geçtiğimiz sezon 16 yıl boyunca kadrosunda yer aldığı 'Arka Sokaklar'a vedan Şevket Çoruh, son olarak 'Tetikçinin Oğlu' adlı diziyle ekranlarda yer almıştı. Reytinglere yenik düşen dizi kısa sürede ekrandan çekilirken ünlü oyuncunun yeni projesi merak konusu olmuştu. Şimdilerde FOX'un MedYapım imzalı yeni dizisi 'Korkma Ben Yanındayım' ile ekranlara dönmeye hazırlanan Çoruh'un dizideki kızı 'İnci'nin erkek arkadaşını oynayacak isim belli oldu. 

'Korkma Ben Yanındayım'ın Genç Erkek Başrolü Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Başarılı yazar Erkan Birgören’in yazdığı diziyi Fikret Reyhan yönetecek. Dizide Şevket Çoruh bir deniz feneri bekçisi olan 'Nihat'a, Günay Karacaoğlu Nihat’ın eşi “Seher”e, Gökçe Güneş Doğruöz de çiftin kızları 'İnci'ye hayat verecek. İlk adı “Küçük Anne” olan dizide Murat Aygen, “Turgut öğretmeni”, Turgut’un eşi Aylin’i de Didem Balçın oynayacak. Dizinin genç erkek başrol karakteri Mert için de uzun süredir görüşmeler devam ediyordu.

adsiz-003.png

Son gelen haberler İnci’nin partneri 'Mert' rolü için Eren Ören’le imza aşamasında olunduğu yönünde… Yakışıklı oyuncu son olarak “Üç Kız Kardeş” dizisinde seyirci karşısına çıkıyordu. Üç Kız Kardeş'ten ayrılacak olan Ören “Korkma Ben Yanındayım” dizisinde Turgut öğretmenin oğluna hayat verecek.

İlgili Haberler
Etiketler :