Şevval Sam ve Caner Cindoruk'lu 'Yan Oda' dizisine sürpriz oyuncu

Şevval Sam ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı, Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yan Oda'ya sürpriz bir isim dahil oldu. Ünlü oyuncu son olarak 'Yaz Şarkısı' adlı dizide rol almıştı.

Şevval Sam ve Caner Cindoruk'lu 'Yan Oda' dizisine sürpriz oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 01 Aralık 2023 23:22

Star TV'nin OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Yan Oda'nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Şevval ile Caner Cindoruk'un başrol olarak dahil olduğu dizinin kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Ünlü isim son olarak 'Yaz Şarkısı' ve 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' ekran macerası kısa süren dizilerde rol almıştı. 

'Yaz Oda' Dizisinin Çekimleri Yakında Başlıyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yan Oda dizisi merakla bekleniyor. Mehmet Barış Günger’in yazdığı, Çağrı Lostuvalı’nın yöneteceği dizinin ana kadrosu tamamlanıyor. Şevval Sam’ın ünlü sunucu “Verda Yaldız”, Caner Cindoruk’un Verdayla sürpriz evlilik yapan iş insanı “Fikret Alabey”i canlandıracağı dizinin kadrosuna çok güçlü bir oyuncu katıldı. Yeşim Ceren Bozoğlu “Yan Oda”yla anlaştı.

adsiz-005.png

Bozoğlu dizide Fikret’in ablası “Yıldız” rolüne hayat verecek. Annesi Nurcihan abisinin evliliğine karşı çıkarken Yıldız da Verda ve ailesinin gelmesiyle iyice kalabalıklaşan evde yaşanan olayları kontrol etmeye ve denge kurmaya çalışacak. Çekimleri yakında başlayacak olan dizide usta tiyatrocu Melek Baykal “Cevale”, Oktay Çubuk ise “Taylan” rollerini canlandıracak.

Etiketler :