Şevval Sam'ın yeni dizi projesi oldu! Kadro göz doldurdu...

Ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam'ın yeni dizi projesi belli oldu. Ünlü isim OGM Pictures imzalı Star TV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncunun partneri ise herkesin oyunculuğuna hayran kaldığı bir isim oldu.

Şevval Sam'ın yeni dizi projesi oldu! Kadro göz doldurdu...
Yayınlanma Tarihi : 01 Aralık 2023 16:16

Son olarak FOX'un 'Yasak Elma' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, gelen binlerce tekliften Star TV'nin yeni dizisi projesini seçti. Yaz aylarını doldu dolu dinlenerek geçiren ünlü isim, OGM Pictures imzalı renkli bir hikayeyle ekranlara gelecek. Yakında sete çıkacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor. 

adsiz-001.png

'Yan Oda'nın Başrolü Şevval Sam ve Caner Cindoruk Oldu 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Yan Oda” merakla beklenen yeni dizilerin başında geliyor. Star TV için OGM Pictures’ın çekeceği diziyi ödüllü isim Çağrı Vila Lostuvalı yönetecek. Başarılı yazar Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı “Yan Oda”nın Cevale’si değerli oyuncu Melek Baykal, Taylan’ı ise Oktay Çubuk olmuştu. Şimdi de iki başrol oyuncusu belli oldu.

Ünlü bir TV sunucusu olan Verda’nın programına konuk olan iş insanı Fikret’le evlenmesi ve ardından her iki tarafın ailesi için başlayan yeni hayatın renkli hikâyesini konu alan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizide “Verda”yı Şevval Sam canlandıracak. Dizide Verda’nın yaptığı sürpriz evlilikle magazin gündemine bomba gibi düştüğü partneri Fikret’i ise Caner Cindoruk canlandıracak.

Etiketler :