Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti'nde kızılca kıyamet kapıda

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde deyim yerindeyse kızılca kıyameti koparacak bir gelişme yaşanacak

Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti'nde kızılca kıyamet kapıda
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2024 18:52

Oda TV'deki habere göre; Kızılcık Şerbeti'nin 64. bölümü, Nilay ve Görkem arasındaki gerilimin fiziksel şiddete dönüştüğü bir anda bitmiş, izleyiciler neye uğradığını şaşırmıştı. Yeni bölümde bu gerilimin artçıları yaşanıyor.

Gönlünü iyiden iyiye Doğa'ya kaptırmaya başlayan Görkem ise ona bir sürpriz yapıyor. Ancak Doğa'nın bu sürprize nasıl bir tepki vereceği belli değil.   

Nilay ile Görkem arasındaki gerilim, Ünal ailesinde de tansiyonun yükselmesine ve Mustafa ile Fatih'in tartışmasına neden oluyor.   

Nursema bu sebeple Görkem'i karşısına alıp ona uyarıda bulunuyor.   

Rüzgar ile Nursema'nın arası ise olumlu yönde ilerliyor.   

Ancak dizinin en can alıcı bölümü Nilay'ın öğrendiği bir bilgi yol açıyor.   

Nilay, Görkem'in Ömer ile yaşadığı tek gecelik ilişkiyi öğreniyor ve Fatih'in yanındayken onunla yüzleşiyor.   

Bu yüzleşmenin devamında neler olacağı izleyicileri oldukça heyecanlandırdı. Özellikle Ömer'in eşi Kıvılcım'ın nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.   

Ömer ve Görkem ikinci sezonun başlarında bir gece kulübünde tanışmıştı. İkili geceyi bir otelde geçirmiş, Görkem sabah olmadan odayı terk etmişti. Sonradan Fatih ile evlenen Görkem'in bu ilişkisi şimdiye dek ortaya çıkmamıştı.