Show TV iki diziye final kararı verdi! Kriz büyüyor! Seyircileri de yıktılar

Show TV ekranlarında yayınlanan diziler birer birer final yapıyor. Baba isimli izinin final yapacağı duyurulmuş ve iddiayı Tolga Sarıtaş'ta doğrulamıştı. Yeni bir final kararı daha verildi. Hayat Bugün adlı dizi de final yapacak

Show TV iki diziye final kararı verdi! Kriz büyüyor! Seyircileri de yıktılar
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2022 19:01

Show TV'deki reyting krizi devam ediyor. 27 Aralık Salı akşamı 30.bölümüyle ekrana gelecek olan 'Baba' dizisi resmen final yapıyor. Öte yandan hikayenin nasıl biteceği de seyirciler tarafından merak ediliyor. 

BİR DİZİ İÇİN DAHA FİNAL KARARI GELDİ!

İddialı başlayan Hayat Bugün isimli dizi de final yapıyor. 7 Aralık Çarşamba akşamı son kez yayınlanacak olan Hayat Bugün dizisi de seyirciye veda ediyor.  Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde yer aldığı ve New Amsterdam isimli doktor dizisinden uyarlanan Hayat Bugün, ne yazık ki, beklentileri karşılayamadı.

-001.jpg

REYTİNG CANAVARINA YENİLDİLER!

Show TV ekranlarında yayınlanan diziler bir bir reyting canavarına yeniliyorlar. Yaşanan bu gelişme Show TV'yi de şaşkına çevirdi. 

DOKTOR DİZİLERİ GENELDE İLGİ GÖRÜYORDU!

Türkiye'de doktor dizilerine yönelik ilgi olduğu herkes tarafından biliniyor. Örneğin Mucize Doktor dizisi FOX TV ekranlarında büyük fırtınalar yaratmıştı. Hayat Bugün dizisi ise beklenen ilgiyi görmedi. Dizi 8.bölümde final yaparak ekrana veda edecek. 

Ulaş Tuna Astepe’nin yanı sıra, Hande Doğandemir, Tansel Öngel ile Hazar Ergüçlü dizinin başrolünde yer alan önemli isimler olmuştu.

New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugünün final bölümünden ilk tanıtım da seyircilerle paylaşıldı. 

hayatbugun1-2742.jpg

Barış’ın, ablası Bilge Güvener’in kalbinin nakledildiği Yasemin ile hastanede yollarının kesiştiği tanıtımda yaşanan duygusal anlar dikkat çekiyor.

Barış ile Yasemin arasında geçen konuşmada, “Belki de tam tersidir, sen ablama şahane bir hayat yaşatmışsındır!” sözleri ise yüreklere dokunuyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan ''Gelsin Hayat Bildiği Gibi'' isimli dizi içinde final iddiaları ortaya atıldı. Ancak Ulusal Post iddiaları araştırdı ve dizi final yapmıyor. En çok izlenen dizilerden biri olan ''Gelsin Hayat Bildiği Gibi'' isimli deyim yerindeyse Show TV'nin bu sezon yüzünü güldüren tek dizi denilebilir.