Show TV'de olay! Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ünlü oyuncu ayrıldı

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi her perşembe seyirciyi ekran başına toplarken gelen son haber seyircileri üzdü. Ünlü oyuncu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrıldı

Show TV'de olay! Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ünlü oyuncu ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 10 Mart 2023 00:48

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi kadrosu ve  hikayesiyle çok seviliyor. Perşembe akşamları 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi deyim yerindeyse seyircileri ekran başına topluyor. Kanal D'deki Camdaki Kız  dizisiyle yarışan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisinden kötü bir haber var.

Birsen Altuntaş diziden bir oyuncunun ayrılacağını yazdı

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisi geçen yazdan beri ekranda olan tek dizi olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. BKM Film’in Show TV için çektiği dizi güçlü kadrosu ve Gani Müjde tarafından yazılan senaryosuyla beğeni topluyor. Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca gibi ünlü isimleri buluşturan dizide bir ayrılık yaşandı.

Genç yıldız Deniz Sarıkaş ekibe veda etti. Gelsin Hayat Bildiği Gibi”nin Ozan’ı Sarıkaş’ın senaryodaki rolünün bittiği öğrenildi. Öte yandan bu akşam dizinin otuzuncu bölümü yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde Sadi ve Songül kılık değiştirerek gizli bir operasyona gidecek.

deniz-1-1.png