Show TV'deki Bahar dizisinde Demet Evgar'la ilgili gerçek günler sonra fark edildi

İzlenme rekorları kıran Bahar dizisinde Demet Evgar'ın oyunculuk performansı gündemden düşmezken seyircileri şaşırtan gerçek ortaya çıktı

Show TV'deki Bahar dizisinde Demet Evgar'la ilgili gerçek günler sonra fark edildi
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2024 21:23

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyiciler tarafından çok sevilen Bahar dizisi ile ilgili her detay dikkatle takip ediliyor.

Birbirinden başarılı oyuncuların rol aldığı dizide Demet Evgar'ın performansı bütün övgüleri topluyor.

Dizi çekimlerinde doğaçlama sahnelerindeki başarısıyla da gündeme gelen ünlü oyuncu bu defa çekim esnasında yaşadığı bir kaza sonucu ayağını burktu.

bahar.jpg

Mavikadin.com sitesindeki habere göre; Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan ve Buğra Gülsoy gibi yetenekli isimlerin başrollerini paylaştığı Bahar etkileyici hikayesi ile her hafta izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Dizideki oyuncuların performansları, izleyicilerin gözünde diziyi bir fenomen haline getirirken, her bölümde reyting rekorları kırıyor. Bahar dizisinden gelen son haberle birlikte izleyicinin Demet Evgar'a olan hayranlığı katlanarak arttı.

Evgar, "Bahar" dizisindeki performansıyla adeta oyunculuk dersi veriyor. Her sahnede sergilediği üstün yetenek, izleyiciler tarafından büyük bir hayranlıkla karşılanıyor. Evgar'ın son bölümde Bahar karakterinin geçirdiği kaza ile ilgili ortaya çıkan gerçek oldukça şaşırtıcı. Dizi çekiminde geçirdiği kaza sonucu ayağı burkulan oyuncu ayağı sargılı halini sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşmıştı.

ev.jpg

GÜNLER SONRA TESADÜFEN FARK EDİLDİ

Demet Evgar'ın çekim esnasında ayağını burkması, gerçek bir oyunculuk dersi niteliğindeydi. Olayı senaryoda yer alan bir detay gibi işlemesi ve sahneyi hiçbir şekilde bozmamış olması, hayranlık verici bir performanstı. İzleyiciler, bu detayı günler sonra fark ettiklerinde ise şaşkınlıklarını gizleyemediler.

cb7c7f8fdbf61ebf72689a37075d89b1-840.jpg

Evgar gibi bir yeteneğin, her türlü zorluğu aşarak çekimlere devam etmesi, izleyicileri bir kez daha kendisine hayran bıraktı.