Show TV'deki Kızılcık Şerbeti dizisinin hayranlarına kötü haber: Ayrılık var

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde ayrılık var...

Show TV'deki Kızılcık Şerbeti dizisinin hayranlarına kötü haber: Ayrılık var
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2024 13:38

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde flaş bir gelişme yaşanacak. Dizide boşanma var... 

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm senaryosu sızdı. Hayranları üzecek bir gelişme yaşanırken dizide ayrılıklar olacak.

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 50. Bölümünde yaşanacaklar da belli oldu

Alev, Pembe’ye Abdullah’la olan ilişkilerinin bittiğini söyler. Pembe sonunda muradına ermiştir.

kc4b1zc4b1lcc4b1k-c59eerbeti-3-9.jpg

Umut’un dolandırıcılıktan tutuklanması Nursema’yı yıkarken, onun yardımına koşan her zamanki gibi ailesi olacaktır.

Mustafa, oğluna DNA testi yaptırarak kendi oğlu olduğunu öğrenir. Ama bu sefer de Nilay’a yaptığı büyük yanlıştan nasıl döneceğinin derdine düşer. Zülkar ona çeşitli akıllar vererek barışmaları için çabalar.

Kıvılcım’ın kendine karşı olan güvensizliği ve Ömer’e olan ilgisinin bitmemiş olması nedeniyle Ertuğrul büyük bir karar alarak Kıvılcım’dan ayrılır. Bu ayrılığı öğrenen Ömer, Kıvılcım’ı tekrar kazanmak için hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

kc4b1zc4b1lcc4b1k-c59eerbeti-1-14.jpg

Fatih ve Doğa boşanma konusunda anlaşarak işi resmiyete dökerler ve kısa sürede boşanırlar. Doğa anne evine döner. Pembe’nin derdi ise Fatih’in bu ayrılık acısını en kısa zamanda atlatmasıdır.

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: Dizi doktoru