Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nde beklenmedik gelişme! Herkesin gözü o tarihteydi...

Show TV'de yayınlanan, geçtiğimiz sezona damga vuran 'Kızılcık Şerbeti' 2. sezon başlangıç tarihiyle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı. İşte ayrıntılar;

Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nde beklenmedik gelişme! Herkesin gözü o tarihteydi...
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2023 22:58

Show TV'de yayınlanan, Barış Kılıç ve Evrim Alasya gibi başarılı oyuncuların başrolünde yer aldığı 'Kızılcık Şerbeti'nin merakla beklenen 2. sezonu hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Herkesin gözü o tarihteyken yaşanan gelişme dizinin hayranlarını derinden sarstı.

Geçtiğimiz sezona damga vuran Show TV’nin Kızılcık Şerbeti dizisi gündemden düşmüyor. RTÜK tarafından ceza üstüne ceza alan Kızılcık Şerbeti dizisi tekrar sete çıkıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin yönetmeni Ketche, 'Sen Büyümeye Bak' adlı filmin çekimlerini geçen salı gecesi bitirince 'Kızılcık Şerbeti'nin sete çıkma tarihi de değişti.

28 Ağustos Pazartesi günü sete çıkacağı açıklanan dizinin yeni sete başlangıç tarihi 30 Ağustos Çarşamba oldu.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-001.jpg

'DİZİYE YENİ OYUNCULAR KATILACAK' İDDİASI

Bahtiyar Memili, Yiğit Kirazcı ve Kayra Şenocak katıldığı diziye ayrıca Kayra Şenocak‘ın hayat vereceği muhafazakar bir iş insanı olan Ertuğrul’un kızı Mihriban ve sekreteri de katılacak. İki oyuncuyla ilgili görüşmeler sürüyor. Yiğit Kirazcı, Yargı dizisinde oynayan Pınar Deniz ile yaşadığı ilişki ve FOX TV ekranında yayımlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle geçtiğimiz yıla damga vurmuştu.

YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN?

Öte yandan Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezon tarihiyle ilgili detaylar da belli oldu. Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı dizinin yeni sezonunun ilk bölümünün 15 Eylül Cuma günü seyirciyle buluşması planlanıyor.

Derleme: ulusalpost.com