Show TV'nin Kızılcık Şerbeti dizisi karışıyor! Tesettürlü olan Nilay açılıyor

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un Bize Kaldı programına katılarak diziyle ilgili bir spoiler verdi.

Show TV'nin Kızılcık Şerbeti dizisi karışıyor!  Tesettürlü olan Nilay açılıyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Nisan 2024 19:51

elele.com.tr sitesindeki habere göre; Kızılcık Şerbeti adlı televizyon dizisinin sevilen karakteri Nilay'ı canlandıran Feyza Civelek, yakın zamanda Bize Kaldı programına konuk oldu. Programda, diziyle ilgili merak edilen konuları ve izleyicilerin heyecanla beklediği gelişmeleri paylaştı. Spoiler vererek dizi tutkunlarını heyecanlandıran Civelek, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun ile birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
 

Kızılcık Şerbeti her hafta Cuma günü Show TV'de ekranlara geliyor. Dizinin konuşulan karakteri Nilay'a Feyza Civelek hayat veriyor. 

2-ha0x-jpg.webp

Feyza Civelek, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un Bize Kaldı programına katıldı. Dizinin Nilay'ı Feyza Civelek, dizide olacaklarla ilgili spoiler verdi. 

3-ovxj-jpg.webp

Civelek'in söylediğine göre tesettürlü olan Nilay, kısa bir süre sonra açılacakmış.   Peki Nilay'ın açılması dizide ne gibi olaylara neden olacak? İzleyip göreceğiz..  4-iwzz-jpg.webp

Annesiyle aynı dizide

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in annesi, Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristi Melis Civelek.  Durum böyle olunca Civelek de sık sık diziyle ilgili açıklamalarda bulunuyor.

5-ymx0-jpg.webp