Şikayet üstüne şikayet alıyordu! Star TV'nin Yalı Çapkını dizisi yurt dışına satıldı

Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Star TV'nin Yalı Çapkını dizisi yurt dışına satıldı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki dizi en çok şikayet edilen diziler arasında yer alıyor.

Şikayet üstüne şikayet alıyordu! Star TV'nin Yalı Çapkını dizisi yurt dışına satıldı
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2022 21:40

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi bu sezonun en iddialı dizilerinden biri oldu. Dizi Türkiye'de izlenme rekorları kırarken çok sayıda da şikayet alıyor.

Dizideki ilişkiler çok sayıda seyirci tarafından eleştiriliyor. Ancak buna rağmen dizi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

FRAGMANLARI BİLE REKOR KIRIYOR

Dizinin yayınlanan fragmanları bile izlenme rekorları kırıyor. Tekrar bölümleri bile izlenme rekorları kırınca dizi yurt dışından da alıcı buldu.

Dizinin yurt dışına satıldığını Sina Koloğlu sosyal medya hesabından duyurdu.


Sina Koloğlu'nun kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı yazısı şöyle:

1667304288570-1665996112465-s-206-a-0-a-7-aa-6-a-7-b-394-e-61-b-7777-d-1-b-4178847-c-0-d-74-f-1280-x-720.webp


"Ev ahalisinin yeni dönem diziler arasında takip ettiği bir iki diziden biri 'Yalı Çapkını'. İzlenme oranlarında da kendini gösteriyor. Dizi yeni başladı, neredeyse yakın zaman diliminde yurt dışı satışı gerçekleşti. Geçtiğimiz 30 Ekim'de MENA bölgesinin en etkin dijital platformu Dubai merkezli Shahid'te yer alan, MBC 4 kanalında yayınlanmaya başladı."

EN AZ ÜÇ SEZON SÜRECEK

Öte yandan Ulusalpost.com'un Star TV kaynaklarından edindiği bilgiye göre Yalı Çapkını dizisinin en az üç sezon sürmesi bekleniyor.

Rakiplerine fark atan dizi henüz daha 10 bölüm olmadan başarıdan başarıya koşuyor.

Özellikle dizideki Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in hayat verdiği Seyran ve Ferit karakteri 'Z kuşağında' büyük ilgi görmüş durumda.

Kaynak: T24.COM.TR