Şikayet yağdı ancak Gecenin Ucunda dizisi en çok izlenen dizi oldu! Reyting raporu uçtu

Star TV ekranlarında yayınlanan Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu'nun başrolde olduğu 'Gecenin Ucunda' dizisi en çok izlenen dizi oldu. Dizi hakkında çok sayıda şikayet gelirken bu denli izlenme rekoru kırması ise Star TV'de de şaşkınlık yarattı

Şikayet yağdı ancak Gecenin Ucunda dizisi en çok izlenen dizi oldu! Reyting raporu uçtu
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2022 19:27

Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu uzun bir aranın ardından yeniden setlere döndü. İkili büyük ilgi görürken dizi için çok sayıda yorumcu da şikayette bulundu.

Ancak tüm bu şikayetlere rağmen dizi izlenme rekorları kırdı.

Genelde son bir kaç yıldır dizileri pek tutmayan Star TV bu dizi sayesinde büyük bir izlenirlik de elde etmiş oldu.

Ekranlara iddialı bir giriş yapan dizi dün akşam yayınlanan bölümüyle geceye damga vurdu. Dizi yeni bölümünde tüm kategorilerde en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

6312176b2225437bbe82d4ae-tcfa-jpg.webp

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Macide, Kazım tarafından kovulmanın şokunu atlatamadan Ankara’dan gelen haberle bir darbe daha yedi. Annesi, kumar baskınında gözaltına alındı.

Kazım’ın Macide konusundaki kararı Işık Ailesi’ne bomba gibi düştü. Herkes Ahmet’in ne yapacağını merak ederken Ahmet gizli planını uygulamaya başladı.

Macide, şifalı elleriyle Nini’yi büyük beladan kurtarınca, bir hafta önce kovulduğu Işık yalısının kapısından içeri bu kez bir kahraman olarak girdi.

Kaynak. Haber3.com