Son yılların en sevilen oyuncusu Yargı dizisinin kadrosunda! Fırtına gibi esecek

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisine konuk oyuncu olarak usta oyuncu da dahil oldu. Oyuncu fırtına gibi esecek dizinin hikayesine adeta bir balyoz gibi düşecek

Son yılların en sevilen oyuncusu Yargı dizisinin kadrosunda! Fırtına gibi esecek
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2022 00:46

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi iddialı bölümleriyle dikkat çekiyor. Kadrosunu da bir yandan genişleten Yargı dizisi geçtiğimiz haftada da izlenme rekorları kırmıştı.

Ilgaz, Pars ve Eren komiserin başı geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Yekta'nın kurduğu kumpas nedeniyle büyük derde girdi.

6368c3463ab166244447725d.jpg

Hepsinin görevinden olma tehlikesi var.

Dizinin kadrosuna geçtiğimiz hafta katılan usta oyuncunun daha kaç bölüm kadroda olacağı büyük merak konusuydu.

Birsen Altuntaş; Yargı dizisindeki son gelişmeleri derledi.

“Yargı” reytinglerde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçen pazar Yekta karakterine hayat veren usta oyuncu Uğur Polat ve müfettiş Turgut Ali karakteriyle seyirciye sürpriz yapan Yurdaer Okur gece boyu listelerde yer aldı.

yurdaer-850x499.png

Geçmişte Sema Ergenekon’un yazdığı Karadayı dizisinde de savcı Turgut rolüne hayat veren Yurdaer Okur’un “Yargı”da kaç bölüm oynayacağı merak konusu oldu.

Müfettiş Turgut Ali karakterinin bir bölüm daha hikâyede yer alacağı öğrenildi. En çok iş teklifi alan oyuncuların başında gelen Okur son olarak yine Ay Yapım imzalı “Aile” dizisiyle görüşüyor.

YARGI'YA YENİ İSİMLER

Öte yandan Yargı dizisinin kadrosuna girecek isimlerle ilgili görüşmeler de sürüyor. Önümüzdeki haftalarda konuk oyuncu olarak başka ünlü isimler de kadroya dahil olacak. 

Kaynak: Birsen Altuntaş