Sözcü TV'ye veda eden Fatih Portakal'ın ekranlara döneceği adres belli oldu

Apar topar Sözcü TV'ye veda eden Fatih Portakal yeni sözleşme imzaladığını duyurmuş ancak yeni adresini açıklamamıştı. Fatih Portakal'ın yeni sezonda ekranda olacağı TV kanalı belli oldu

Sözcü TV'ye veda eden Fatih Portakal'ın ekranlara döneceği adres belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2023 00:16

Ünlü haber sunucusu Fatih Portakal sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Sözcü TV Ana Haber sunuculuğuna ara veren Portakal, yaptığı paylaşımda yeniden ekranlara döneceğinin sinyallerini verdi.

EKRANLARA DÖNÜYOR

Portakal bugün sosyal medyasında yaptığı paylaşımda, ekranlara döneceğinin müjdesini verdi. Bu kararını, "Haberim var Yeni sözleşme yine imza. Neresi mi?" diye sordu.

SÖZCÜ TV İLE ANLAŞTIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Bu sorunun yanıtına Medyaradar ulaştı. Portakal yeni dönemde yeniden Sözcü TV ekranlarında olacak. Portakal Sözcü TV'nin ana haberini sunmaya devam edecek.

HALK TV İLE ANLAŞMA SAĞLADI İDDİASI

fatih-portakal-ismail-kucukkaya-arzx-cover.jpg

Öte yandan ulusalpost.com'un edindiği bilgiye göre ise Fatih Portakal'ın Halk TV ile anlaşma sağladığı iddia edildi.  Halk TV'de sabah haberlerini ise İsmail Küçükkaya sunuyor.

İsmail Küçükkaya ile Fatih Portakal daha  önce de FOX TV'de birlikte çalışmışlardı. Fatih Portakal'ın önümüzdeki günlerde yeni kanalını duyurması bekleniyor.