Star TV kararını verdi. Neslihan Atagül'ün başrol olduğu Gecenin Ucunda final yapıyor

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu'nun başrollerindeki 'Gecenin Ucunda' dizisinin final tarihi belli oldu.

Star TV kararını verdi. Neslihan Atagül'ün başrol olduğu Gecenin Ucunda final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Mart 2023 02:31

Star TV yönetimi tarafından alınan karar Neslihan Atagül hayranlarını derinden üzdü. Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Dizi, 25 Nisan 2023 tarihinde yayımlanacak olan 26. bölümüyle final yaparak sona erecek..

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül, uzun bir aranın ardından ekrana dönmüştü. Gelen final kararı seyircileri yıkıma uğrattı.

20.BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Star TV'nin internet sitesinde yer alan içerikte; Gecenin Ucunda dizisinin son bölümünde yaşananlara yer verildi.

831e98d4-ea10-4299-bae0-0fee071bfa46.jpg

Cihangir ve Şermin’in arasındaki gizli ilişkinin, tüm davetlilerin önünde ortaya çıkmasıyla Macide çok büyük bir yıkım yaşamıştır. Her ne kadar Kazım durumu toparlamaya çalışsa da Macide, Şermin ve Cihangir’e karşı çok öfkelidir. Nazlı ise yarattığı yıkımı uzaktan, sinsice izlemekte, Macide yüzünden kaybettiği etkisini geri kazanmaya çalışmaktadır. Ancak işler hiç de beklediği gibi olmayacak, Macide ondan şüphelenecek ve kurduğu kumpasla ilgili peşine düşecektir. Nazlı’nın gerçek yüzünü Kazım’a göstermek için uğraşan Macide’nin başarıya ulaşmasına çok az kalmıştır.