Star TV'de daha yeni başlamıştı. Gecenin Ucunda dizisinde bomba ayrılık! Kadrodan çıktılar

Star TV ekranlarında yayınlanan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'yu buluşturan "Gecenin Ucunda" dizisinde seyircileri üzen bir gelişme yaşandı. Kadrodaki yaşanan ayrılık set ekibi ve seyircileri de şaşkına çevirdi. Dizi henüz çok daha yeni başlamıştı

Star TV'de daha yeni başlamıştı. Gecenin Ucunda dizisinde bomba ayrılık! Kadrodan çıktılar
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2022 20:29

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Gecenin Ucunda Dizisi' beklenen ilgiyi görmedi. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun oynadığı diziler genelde reyting konusunda büyük başarı elde ediyorlar. Ancak Star TV'de yayınlanan 'Gecenin Ucunda' beklenen ilgiyi görmedi.

Genelde bir dizinin hikayesi tutmadığı zaman ya devamı gelmiyor yada dizide bazı değişiklikler yaşanıyor. İlk olarak kanallar ya dizinin yayın gününü değiştiriyor yada ekipte değişikliğe gidiyor.

Kimi zaman yönetmen kimi zamanda senaryo ekibi değişiyor. Gecenin Ucunda dizisinde de benzer bir olay yaşandı.

5cb43bf761361f12b80735a3.jpg

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, ‘Gecenin Ucunda dizisinin senaryo ekibi değişti.

Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz gibi çok sayında ünlü ismi buluşturan diziyi artık “Gecenin Ucunda” dizisinin senaryosunu Seda Çakır Avunduk, Aysun Erdoğan ve Ezgi Özcan yazacak.

-002.jpg

Yeni ekibin 10. bölümden itibaren “Gecenin Ucunda”yı yazacağı, hikâyenin bambaşka bir yere evrileceği ve köklü değişimlerin yaşanacağı öğrenildi. Kadir Doğulu geçen günlerde Neslihan Atagül’le katıldığı bir davette yurtdışı satışları iyi giden dizi için halktan destek istemişti.

FİNAL YAPABİLİR ENDİŞESİ

Öte yandan dizinin beklenen ilgiyi görmemesi durumunda sezon sonunu beklemeden final yapabileceği de düşünülüyor. Bu durumda Kenan Doğulu ve Neslihan Atagül hayranları çok üzüleceğe benziyor. Çünkü ikili yaşadıkları sağlık sorunu nedeniyle uzun yıllardır ekranda değildi. Ekrana daha yeni dönmüşlerdi.