Star TV'nin Yalı Çapkını dizisi dünyaya açılıyor

Yalı Çapkını dizisi, yayınlandığı 5 hafta boyunca reytinglerini sürekli artırarak ilerledi ve şimdi de Türkiye'de ünlü olan dizi dünyaya açılıyor.

Star TV'nin Yalı Çapkını dizisi dünyaya açılıyor
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2022 20:08

Star TV'den büyük rekor. Yalı Çapkını dizisi dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Büyük başarı elde eden dizi bakın nerede yayınlanacak.

Başarısı ülke sınırını aşan Yalı Çapkını dizisi artık ‘Ferid’ ismiyle dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında ve özel üyelik gerektiren video platformları (SVOD) Shaid’de 30 Ekim’de yayınlanacak.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

yali-capkininin-feriti-mert-ramazan-demirin-eski-hali-gorenleri-sasirtti-e1666881129444-1024x720.jpg

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme aldığı Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda ise Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

Yalı Çapkını dizisinin en dikkat çeken oyuncularından biri de kuşkusuz Mert Ramazan Demir oldu. Ferit karakterine hayat veren oyuncuyla ilgili bir haber daha yayınlamıştık bugün. Oyuncunun eski hali sosyal medyada olay olmuştu. 

Kaynak: all.com.tr/