Survivor All Star 2024'ün 7'nci yarışmacısı çok konuşulacak! Acun Ilıcalı resmen duyurdu

tv8'in sahibi medya patronu Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısını açıkladı. Açıkladığı ismi kimse beklemiyordu

Survivor All Star 2024'ün 7'nci yarışmacısı çok konuşulacak! Acun Ilıcalı resmen duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 12 Eylül 2023 16:06

TV8'in patronu Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için iddialı bir kadro kuruyor. Geçen yıl yapılan Survivor ilgi çekmeyince Ilıcalı All Star'a bomba isimleri davet etti.

Survivor'da iz bırakan yarışmacıların yer alacağı Survivor All Star 2024'ün kadrosunda eski şampiyonlar ve finalistler yer alıyor. Ilıcalı son olarak ise bomba bir isim daha açıkladı. Survivor'a katılan 7'nci isim de belli oldu.


ulusalpost.com televizyon editörünün derlediği bilgiye göre; Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla Survivor All Star 2024’e yarışmacılarını duyurmaya devam ediyor. Ilıcalı, bugün de TV8 ekranında yayınlanacak olan Survivor All Star 2024 yarışmasına dahil olan 7’nci ismini duyurdu. 

acun-ilicali-turabi-survivor-rrmj-png.webp


Son olarak Damla Can’ın dahil olduğu yarışmaya Turabi katıldı. Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ‘’Survivor tarihinin efsane ismi Turabi 3.kez şampiyon olmak için All Star’a geliyor. MTV’de katıldığı programda da birinci olarak bizi gururlandıran Turabi’nin bu sefer zorlu rakipleri karşısında ne yapacağını merak ediyorum.’’ dedi.

Etiketler :