Tamer Karadağlı, Andropoz'daki performansıyla eleştiri konusu oldu! Diziyi yarıda bırakanlar bile var

Senaryosunu Engin Günaydın'ın yazdığı "Andropoz" dizisi ilk sezonuyla Netflix platformunda yayınlandı. Dizide herkes Tamer Karadağlı'nın hayat verdiği karakter büyük tepki çekti. Zorlama şiveden herkes rahatsızlığını dile getirdi.

Tamer Karadağlı, Andropoz'daki performansıyla eleştiri konusu oldu! Diziyi yarıda bırakanlar bile var
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2022 16:06

Engin Günaydın'ın yeni dizisi Andropoz'da rol alan Tamer Karadağlı, oyunculuk performansıyla sosyal medyada gündem oldu. Şiveli konuşan bir adamı oynayan Karadağlı'nın beğenilmeyen performansı için "Karadağlı'nın başarısızlığı tüm diziye etkisini yaymış" yorumları yapıldı.

Netflix platformunda yeni bir dizi yayınlandı. Engin Günaydın tarafından yazılan dizi büyük ilgi gördü. Dizinin kadrosunda Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş, Turgut Tunçalp, Gülçin Şantırcıoğlu, Şebnem Hassasinisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşu, Ergin Torun ve Melissa & Merih Dilber gibi isimler yer alırken performansı büyük eleştiri konusu olan isim oyuncu Tamer Karadağlı oldu.

Zorlama şiveden rahatsız olan çok sayıda seyirci eleştirilerini paylaştı.

Performansı en çok beğenilen isim ise tuhafiyeci Yusuf karakterine hayat veren Engin Günaydın 'Şahinde' karakterine hayat veren Gülçin Santırcıoğlu oldu. Meryem karakterine hayat veren Derya Karadaş'da her dizide aynı şive sıktı artık yorumlarıyla karşı karşıya kaldı. 

O yorumlardan bazıları

andropoz-dizisinde-rol-alan-tamer-karadagli-nin-15348299-4757-m.jpg

andropoz-dizisinde-rol-alan-tamer-karadagli-nin-15348299-685-m.jpg

Kaynak: Haberler.com