Terzi kimin hikayesi? Çağatay Ulusoy'un dizisiyle ilgili gerçekler

Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden biri olan Terzi kimin hikayesi? Terzi dizisi gerçek bir hikaye mi? İşte Terzi dizisiyle ilgili bilmeniz gerçekler

Terzi kimin hikayesi? Çağatay Ulusoy'un dizisiyle ilgili gerçekler
Yayınlanma Tarihi : 22 Mart 2024 17:41

Terzi dizisi, yeteneğini büyükbabasından alan başarılı ve ünlü bir terzi olan Peyami'nin hikayesini anlatan bir dizi olarak dikkat çekti. 

Dizinin başrolünde, yetenekli terzi Peyami ve onun hayatına giren diğer karakterler yer alırken bu karaktere yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yer veriyor.

TERZİ GERÇEKTE KİM?

Terzi dizisi peki gerçek bir hikaye mi? Halk TV'deki bilgilere göre; Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hikayesinden uyarlanan Terzi dizisinin kimin hayatını konu aldığı henüz belli değilGülseren Budayıcıoğlu'nun bu konuyla ilgili herhangi bir açıklaması bulunmuyor.

Son dönemde Yalı Çapkını, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi dizilerle adını duyuran Gülseren Budayıcıoğlu'nun Terzi dizisiyle ilgili de konuşmayacağı öne sürüldü.

TERZİ HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci ve Şifanur Gül'ün başrollerinde yer aldığı Terzi dizisi psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun danışanlarından birinin gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış bir dizidir. 

Etiketler :