'Terzi'nin Mustafa'sı Olgun Şimşek'in yeni dizisi belli oldu

Son olarak Neflix'in 'Terzi' dizisinde canlandırdığı 'Mustafa' karakteriyle kendine hayran bıraktıran Olgun Şimşek'in yeni dizi projesi merak konusuydu. Ünlü oyuncu Şimşek, TRT1 ile masaya oturdu.

'Terzi'nin Mustafa'sı Olgun Şimşek'in yeni dizisi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2023 21:01

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci ve Şifanur Gül'ün başrolünde yer aldığı Netflix'in 'Terzi' dizisinin 3. sezonu yayınlandı. Dizinin en etkileyici karakterlerinden biri de Olgun Şimşek'in canlandırdığı 'Mustafa'ydı. Oyunculuğuyla bir kez daha alkış toplayan oyuncu Şimşek, bir süredir dizilerde rol almıyordu. Şimşek'in yeni dizi projesi belli oldu.

adsiz2.jpg

Olgun Şimşek'in Yeni Dizi Projesi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Olgun Şimşek yeni dizi projesi için yakında sete çıkacak. Ünlü oyuncu TRT1’in “Kara Ağaç” dizisiyle anlaştı. Hazırlıkları “Toprak Ana” adıyla başlayan dizide bir dizi değişiklik yaşandı. İsmi ve çekim yeri değişti. Hikâyesi 1970’lerde geçen dizinin başta Adana’da yapılması planlanan çekim yeri Kapadokya‘ya alındı.

Güçlü bir toprak hikâyesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Ufuk Hakan Eren oturacak. Cast çalışmaları devam eden Motto Yapım imzalı dizide Olgun Şimşek “Celal Ağa” rolüne hayat verecek. “Kara Ağaç”ın çekimlerinin aralık sonu, ocak başı gibi başlaması planlanıyor.