TRT 1'in Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisine usta oyuncu

Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde yer aldığı TRT 1'in yeni dizisi 'Ağlayan Gelin'e 2 yeni oyuncu dahil oldu. Oyuncu kadrosu şekillenen dizi ekibinin yakında sete çıkması planlanıyor.

TRT 1'in Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisine usta oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2023 22:37

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran 'Camdaki Kız' adlı dizisinde canlandırdığı 'Sedat Koroğlu' karakteriyle beğeni toplayan Feyyaz Şerifoğlu 'Ağlayan Gelin' dizisiyle ekranlara dönüyor. TRT 1 ekranında yayınlanacak olan diziye son olarak 2 yeni oyuncu dahil oldu. Cast çalışmaları devam eden dizi ekibinin yakında sete çıkması planlanıyor. 

'Ağlayan Gelin' Dizisine 2 Yeni Oyuncu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Hayatı futbol felsefesi üzerinden farklı bir dille ele alan dizisini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Yasin ile Yeşil’in hikâyesi üzerinden etkili bir drama sunan dizide Yasin’e “Feyyaz Şerifoğlu” hayat verecek. Yeşil için son görüşülen isim Ayça Ayşin Turan… Sinan Tuzcu ikiz kardeşler Yasin ve Ersin babası “Ali İhsan”a, yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz “Tufan”a hayat verecek. Yıldız Aşanboğa’nın yöneteceği dizide 2 yeni oyuncu daha katıldı.

adsiz2-005.jpg

Son olarak “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminde rol alan değerli oyuncu Meral Çetinkaya “Boncuk Nine”ye hayat verecek.

Sinem Öztürk Uslu “Ağlayan Gelin”e hayat verecek. Başarılı oyuncu Yasin’in annesi “Gülender” rolünü canlandıracak.
adsiz-002.png

Etiketler :