TRT1 dizisi için final kararı! Oyuncular tek tek vedalaşmaya başladılar

TRT1'in Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te çekilen ''Balkan Ninnisi'' dizisi final yapıyor. Oyuncular tek ekiple vedalaşırken Üsküp'ten ayrılmaya başladılar. Dizi yaz aylarında yayına başlamıştı. Balkan Ninnisi 25.bölümde final yaparak veda edecek

TRT1 dizisi için final kararı! Oyuncular tek tek vedalaşmaya başladılar
Yayınlanma Tarihi : 19 Aralık 2022 23:20

Ekranda yaprak dökümü devam ediyor. Büyük umutlarla başlayan Balkan Ninnisi dizisi reyting canavarına kurban gitti. Önce dizinin yayın günü değiştirildi. Ancak buda fayda etmedi. Dizinin reytingleri bir türlü toparlanamayınca final kaçınılmaz oldu.

OYUNCULARA TEKLİF YAĞIYORMUŞ !

Balkan Ninnisi dizisi final yaparken dizideki oyunculara da teklif yağdığı iddia ediliyor. İddianın sahibi ise Birsen Altuntaş..

Bakın tv100 sayfalarında Birsen Altuntaş, Balkan Ninnisi dizisi için neler yazmış;

393.jpg

Balkan Ninnisi dizisi geçen yaz yayınına başlamış ve kısa sürede kendi seyirci kitlesini oluşturmuştu. Uğur Uzunok ile Yalçın Arı’nın imza attığı sevilen dizi final yapıyor. Makedonya’da çekilen dizinin çekimleri tamamlanmak üzere…

merih.png

Efsane proje “Elveda Rumeli”nin köyünde yapılan çekimleriyle duygu seli yaşayan dizi 25. bölümde ekrana veda edecek. Balkan Ninnisi’yle yıldızı parlayan dizinin başrol oyuncusu Merih Öztürk’e şimdiden teklif yağmaya başladı.

YÜKSEK BÜTÇELER YENİ OYUNCULAR ! SONUÇ HÜSRAN

Balkan Ninnisi dizisi için en az üç sezon boyunca süreceği öne sürülmüştü. Dizi için 'Elveda Rumeli' dizisinin devamı diyenler bile oldu. Ancak olmadı. Dizide önce yönetmen değiştirildi. Yetmedi yeni oyuncular kadroya alındı. Tüm bunlar işe yaramadı. Yüksek bütçeli Balkan Ninnisi dizisi reytinglerde bir türlü istenen sonucu elde edemedi. Ve diziye final kararı verildi.