TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden bomba bir oyuncu daha ayrıldı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden bir ayrılık daha yaşandı. Ünlü oyuncu Teşkilat'ın yeni sezonunda ekranda olmayacak

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden bomba bir oyuncu daha ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 11 Temmuz 2022 20:15

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi ilk iki sezonuyla reyting rekortmeni diziler arasındaki yerini almıştı. Geçtiğimiz ay sezon finali yapan Teşkilat dizisi kısa bir ekran arası verdi. Teşkilat dizisi iddialı bir dizi olarak yayına devam ediyor olsa da kadrodan ayrılan oyuncular seyirciyi gerçek anlamda çok üzüyor.

Gelen bilgilere göre Tims&B imzalı Teşkilat dizisinin yeni sezon çekimleri Ağustos ayının başında başlayacak. Dizinin Eylül ayında  tekrar ekranda olması bekleniyor.

Her bölümü nefes kesen Teşkilat dizisiyle ilgili çarpıcı bir iddiada ortaya atıldı. TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş yayınladığı bir haberde Teşkilat dizisinin yeni sezon çekimlerinin bu kez Ankara'da değil de İstanbul'da çekileceğini öne sürdü. 

Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Hakan Boyav ve Nihat Altınkaya Teşkilat dizisine veda etti. Hakan Boyav şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi dizisinde seyirci karşısında. Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un diziye devam edip etmeyeceği seyirciler tarafından çok merak ediliyor. 

Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul için uzak kazası sahnesi yazılmış ve birinci sezon sonunda ayrılacağı öne sürülmüştü. Yapım şirketiyle yapılan görüşmeler neticesinde Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un ikinci sezonda da ekranda olmasına karar verilmişti. İkinci sezon sonunda Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul için yine bir kaza sahnesi yazıldı. 

.jpg

3.Sezon hikayesi dizinin tamamlanmak üzere..

Gelen bilgilere göre Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul yer almayacak.

Diziye başka karakterler dahil edilecek. Bu kapsamda da dizinin yapım şirketi oyuncu seçimini sürdürüyor. Öte yandan diziye ikinci sezonda katılan Gürkan Uygun'da yeni sezonda kadroda olmaya devam edecek. 

Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un ayrılacak olması Teşkilat hayranlarını derinden üzdü. Henüz Çağlar Ertuğrul tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberlerin şimdiye kadar doğru çıkmadığı pek görülmedi.