TRT1 seyircisi tepkili! Gönül Dağı dizisi yayın akışına ara veriyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi en çok izlenen ve sevilen dizilerden. Kanal yönetimi dizinin yayınına ara verdi. Gönül Dağı kaç bölüm yayınlanmayacak açıklandı

TRT1 seyircisi tepkili! Gönül Dağı dizisi yayın akışına ara veriyor
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2022 23:34

 Gönül Dağı dizisi yayınlandığı günden itibaren Türkiye'de en çok izlenen dizilerden biri. Dizi öylesine çok seviliyor ki Kurban Bayramına özel bölümleriyle bile yayınlanıyor. Yani Bayramda bile Gönül Dağı dizisi özel bölümü yayınlanıyor.

Hal böyle iken dikkat çeken bir gelişme yaşandı. TRT1 yönetimi tarafından alınan karar gereğince Gönül Dağı dizisine ara verildi. Bu zorunlu ara seyircileri de derinden üzmüş durumda.

gonul-dagi-850x623.png

Birsen Altuntaş tarafından duyurulan habere göre Gönül Dağı dizisinin yayın akışından çıkarılmasıyla ilgili detaylarda belli oldu. 

Buna göre Türkiye'de İlgiyle izlenen dizi TRT’nin Dünya Kupası maçlarını ekrana getireceği için 3 hafta yayınına ara verecek. 

Gönül Dağı 19 Kasım’da  seyirciyle buluşacak 77. Bölümden sonra yayınına ara verecek ve 17 Aralık’ta 78. bölümüyle seyirci karşısında olacak. Bu arada dizinin ekibi 24 Kasım’a kadar tatile çıktı. Yahya Samancı’nın yönettiği dizi ekibi 24 Kasım’da 78. bölümün çekimi için sete çıkacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş