TRT1 Teşkilat vedaya doymadı! İki başrol daha diziye veda ediyor! Hayranlar yıkıldı

TRT1 ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam eden Teşkilat 59. Bölüm ardından iki önemli veda daha yaşandı. Dizide yaşanan bu vedalar Teşkilat hayranlarını derinden üzdü. TRT1 ekranlarının en iddialı TV dizisi olan Teşkilat'ta vedalar devam edecek

TRT1 Teşkilat vedaya doymadı! İki başrol daha diziye veda ediyor! Hayranlar yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2022 01:08

Bir süredir Teşkilat dizisinden ayrılığı gündemden düşmeyen usta oyuncu Atılay Uluışık yani Sermet karakteri kadroya veda etti.

Teşkilat Sermet karakteriyle 3 sezondur kadroda yer alan Atilay Uluışık’ın vedası hafızalardan silinmeyecek.

Rekortmen dizi Teşkilat’a veda eden bir diğer önemli isim ise Serdar Yeğin oldu.

Uzay karakteri ile Teşkilat dizisine damga vuran başarılı oyuncu Serdar Yeğin’in de önümüzdeki günlerde kadroya veda edeceği konuşulanlar arasında.

Yaşanan ayrılıkların ardından iki usta oyuncunun yerine Teşkilat dizisine başka isimlerin dahil olacağı konuşuluyor.

Kısacası önümüzdeki bölümlerde Teşkilat dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak ve seyirci şaşkınlık yaşamaya devam edecek.


Sermet’in vurulması ekibi derinden etkiledi… 
TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen ‘Teşkilat’, 25 Aralık Pazar akşamı elli dokuzuncu bölümüyle ekrana geldi. 

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan elli dokuzuncu bölümünde neler oldu:

Ekibin başarılı operasyonu sonucunda terör kampının işlevsiz hale getirilmesi Hartley’in iyice gözünü karartmasına sebep oldu. Planı sekteye uğrayan Hartley karşı hamle yapmak için Francisle birlikte hemen harekete geçti.

Kamptan elde edilen verilerle ekip hemen işe koyuldu. Bu kampta eğitim almış bazı kişilerin kod adlarına ulaşıldı. Bu kişiler deşifre edilip nerede oldukları tespit edilirken Seyyar kod adlı teröristin İstanbul’da olduğu bilgisi edinildi.

Francis, Seyyar üzerinden yeni bir eylem hazırlığına girişirken ekip de adım adım operasyona başladı.

Zehra yaşananlardan dolayı hala kendisini suçlarken en büyük destekçisi Ömer oldu. Annesi Sacide’yle birlikte Zehra ve kızına evinin kapılarını açtı.

Hasan Atmaca içinse çember giderek daralmaya başladı. Ömer’in tepkisi Efkar’ın Hasan Atmaca konusunda yeni bir adım atmasına sebep oldu.

Francis, Seyyar’ın Teşkilat tarafından deşifre olduğunu öğrenince kendi elemanından kurtulmak isterken Sermet’in vurulmasına sebep oldu.

Ekip Sermet’in acısıyla derinden sarsılırken bir yandan da durdurulması gereken bir eylem vardı. Tesadüfen aynı yerde olan Celine, bir anda Ömer’in gerçek kimliğini öğrendi. Ancak çıkan çatışma sırasında Celine de vuruldu.

‘Teşkilat’ yeni bölümleriyle her Pazar TRT 1’de…