TRT1 yeni transferini duyurdu. Mehmet Aslantuğ iddialı diziye dahil oldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde Hülya Avşar ile başrolü paylaşan Mehmet Aslantuğ, yeni dizisiyle setlere döndü. TRT1 ekranlarında yayınlanan yeni diziyle setlere dönen Mehmet Aslantuğ'un transferi şimdiden hayranlarını çok mutlu etti

TRT1 yeni transferini duyurdu. Mehmet Aslantuğ iddialı diziye dahil oldu
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2022 01:56

Mehmet Aslantuğ, Türkiye'nin çok sevdiği oyunculardan biri. Oyunculuk performansı kadar kişiliğiyle de büyük beğeni olan Mehmet Aslantuğ son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde Hülya Avşar ile başrolü paylaşmıştı. Bir süredir setlerden uzak olan Mehmet Aslantuğ'un yeni dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.


Kısa bir süre önce yayına başlayan Yürek Çıkmazı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ederken kadroya Mehmet Aslantuğ'u da dahil etti.

Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberde şu bilgilere yer verildi; 

TRT 1’in her salı akşamı ekrana gelen, duygu yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi etkiliyen dizisi Yürek Çıkmazı’nın kadrosu genişliyor. Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ’un sürpriz bir karakter ile dahil olduğu dizi, aile içi şiddetin gölgesinde yaşanan büyük bir dramı anlatıyor.

unknown-181302928-809706536419368-7345498233415029641-n.jpg

Başrollerini Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’nın paylaştığı projede Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Yürek Çıkmazı dizisi Balkan Ninnisi'nin yerine gelmişti.

yurek-cikmazi-1024x576.jpg

TRT1 tarafından Üsküp'te çekilen Balkan Ninnisi dizisinin yayın günü değiştirilmişti. Perşembe gününe alınan dizinin yerine ise TRT1 tarafından Yürek Çıkmazı dizisi yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin kadrosunu daha da genişletmesi bekleniyor.