TRT1'deki Gönül Dağı dizisinden yeni sezon öncesi 3 ayrılık birden üstelik hepsi ana kadrodan

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde üç ayrılık birden yaşanacak. Dizide yaşanacak vedalar seyircileri derinden sarsacak

TRT1'deki Gönül Dağı dizisinden yeni sezon öncesi 3 ayrılık birden üstelik hepsi ana kadrodan
Yayınlanma Tarihi : 25 Temmuz 2022 14:23

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi gerek hikayesi gerekse oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çekmişti. Dizi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytingleri alt üst etmeyi başarmıştı. Ancak gelen bilgilere göre Gönül Dağı dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak bir gelişme yaşanacak. Dizinin hikayesinden  çıkan oyuncular seyircileri derinden üzmeye devam ediyor.

DİZİYE  ÜÇ OYUNCU VEDA EDECEK

Akşam gazetesinde de yayınlanan bir haberde Gönül Dağı dizisine üç oyuncunun veda edeceğine yönelik bilgiler paylaşıldı. Kanal yönetimi ve yapım şirketinden herhangi bir açıklama gelmemesi iddiaları doğrular nitelikte oldu.

HANGİ OYUNCULAR DİZİYE VEDA EDECEK?

Öte yandan Gönül Dağı dizisine veda edecek oyuncularda belli oldu. Diziye veda edecek olan oyuncuların dizinin ana kadrosundan olması büyük şaşkınlık yarattı.

gonul-dagi-asuman-kimdir-1608451954-3452-001.jpg

3. sezon için gün sayan Gönül Dağı dizisinde bomba gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son günlerde Hazal Çağlar gidiyor yerine de başka bir isim geliyor iddiası kulislerde sık sık konuşulmaya başlandı. İkinci sezon finalinde başrol oyuncusunun vedası seyircileri yıkan gelişmelerden olmuştu. Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali'nin vedası sonrası diziye yeni isimlerin veda edeceği iddiası kulaktan kulağa geziyor. Son olarak Asuman karakterine hayat veren Hazal Çağlar'ın diziden ayrılacağı konuşuluyor.

YENİ OYUNCULAR KADROYA GİRECEK

Gönül Dağı dizisinde şimdiye dek genç yeteneklere yer verilmişti. Genç yetenekler bu dizi sayesinde ününe ün kattılar. Gelen bilgilere göre Eylül ayında yeni sezonuyla ekranda olacak olan Gönül Dağı dizisine başka genç yetenekler de dahil olacak.

Hikaye kaldığı yerden devam edecek. Ancak küçük çaplı bazı değişiklikler yaşanacak. Eylül ayında başlayacak yeni bölümlerde kadroya kimlerin gireceği şimdiden çok merak ediliyor. Gönül Dağı dizisi son olarak Kurban bayramı özel bölümüyle ekrana gelmiş ve yine seyirciden tam not almayı başarmıştı.