TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisinin yıldızı Tansel Öngel'den yeni dizi! Bu kez adresi Show TV

TRT1 ekranlarında iki sezon yayınlanan ve final yapan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel, Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir diziyle setlere geri dönüyor

TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisinin yıldızı Tansel Öngel'den yeni dizi! Bu kez adresi Show TV
Yayınlanma Tarihi : 14 Temmuz 2022 23:00

Tansel Öngel yine ekranlara dönüyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen ile TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle ününe ün katan Tansel Öngel bu kez sıra dışı bir dizi ve sıra dışı bir karakterle seyirci karşısında olacak. Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'nın dizideki partneri olan Tansel Öngel bu kez fırtınalar koparacak bir diziyle seyirciyi etkilemeye geliyor. Başarılı oyuncunun yeni dizisine ilişkin tüm detaylar da belli oldu. Tansel Öngel hayranları şimdiden başarılı oyuncuya başarı dilekleri iletmeye başladılar bile. 

İki sezon boyunca TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi büyük ilgi görmüştü. Çok sayıda seyirci Masumlar Apartmanı dizisi final yaptıktan sonra üzülmüştü. Dizinin oyuncuları da peş peşe yeni projelerle setlere dönmeye başladılar.

s-5e9d7d2f615e40afc988b1501b6458b58be0899e.jpg

Gelen bilgilere göre Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel'de Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir diziyle setlere geri dönüyor.

Mynet.com'da yayınlanan habere göre;  O3 Medya’nın Show TV için çekeceği doktor dizisi “Yeni İstanbul”un hazırlıkları sürüyor. Çiğdem Bozali’nin yöneteceği diziyi Ayça Üzüm ve Cansu Çoban kaleme alıyor.

“New Amsterdam” adlı diziden uyarlanan projede hastalarına müşteri muamelesi yapan ve onları gereksiz ameliyatlara sokarak maddi kaynak elde eden bir hastaneye atanan ve bütün dengeleri değiştiren idealist bir başhekimin başarı hikâyesi anlatılacak.

392.jpg

GELİŞMELERİ TV100'DEN BİRSEN ALTUNTAŞ PAYLAŞTI

Öte yandan Tansel Öngel'in yeni dizisiyle ilgili gelişmeleri Birsen Altuntaş paylaştı.

Birsen Altundaş'ın haberine göre; Yeni sezonun iddialı dizilerinden “Yeni İstanbul”un ilk anlaşılan oyuncusu başarılı aktör Tansel Öngel oldu.

TANSEL ÖNGEL BU KEZ KİMİ CANLANDIRACAK?

Masumlar Apartmanı dizisinde 'Öğretmen' ve 'Kitapçı' gibi karakterlere hayat veren Tansel Öngel bu kez yeni dizisinde Doktor olacak.

Tansel Öngel, “Yeni İstanbul” dizisinde Kalp Damar Cerrahı bir doktoru canlandıracak. Tansel Öngel2in dizideki adı ise Baran olacak.