TRT1'in en iddialı dizisiydi. Gönül Dağı'nda ayrılıklar sürüyor. Bir oyuncu daha veda ediyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisiyle ilgili seyircileri üzecek bir haber geldi. Dizi iddialı yolculuğunu sürdürürken yine bir başrol ayrılığı yaşanıyor. Ayrılık haberine seyirciler tepki gösterirken senaristlerin karardan vazgeçmesini istiyor

TRT1'in en iddialı dizisiydi. Gönül Dağı'nda ayrılıklar sürüyor. Bir oyuncu daha veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2022 19:17

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi izlenme rekorları kırarken en çok sevilen diziler arasında yer almaya da devam ediyor.

Dizinin hikayesi ve aile dizisi olması seyircilerin çok hoşuna gidiyor. Çok sayıda izleyici Gönül Dağı dizisinin tekrar bölümlerini bile izliyor.

Hem televizyonda hem internette en çok izlenen diziler arasında yer alan Gönül Dağı dizisiyle ilgili seyircileri derinden üzecek bir haber geldi.

Dizi bir süreliğine yayın arası vermişti. Maçlar bittikten sonra Gönül Dağı dizisi kaldığı yerden seyirciyle buluşmaya devam edecek. Zaman Zaman Gönül Dağı dizisine yeni oyuncular katılıyor. Zaman Zamanda diziden ayrılıklar yaşanıyor. Şimdi Gönül Dağı dizisinde bir vedanın daha gerçekleşeceği iddia edildi.

Akşam gazetesi'nde yayınlana haberde Gönül Dağı dizisinden ayrılacak başrolle ilgili tüm detaylar da paylaşıldı.

t25-gonul-dagindaki-bu-ayrili-154.jpg

ÜZECEK AYRILIK İDDİASI!

Gülsim Ali'nin ayrılığı sonrası yeni bir veda yaşanacağı iddia edildi. Hazal Çağlar'ın 3. sezonda projeye veda edeceğinin konuşulması herkesi şaşırttı.

VEDA MI EDİYOR?

Hazal Çağlar gidiyor yerine de başka bir isim geliyor iddiaları kulislerde kulaktan kulağa geziyor.