TRT1'in rekortmen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bir oyuncu daha transfer etti!

Eleştirenler olsa bile TRT1'in Alparslan Büyük Selçuklu dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kadrosunu hızla geliştiren dizi yeni bir oyuncuyu daha kadrosuna aldı. Dizi ayrıca Barış Arduç'u da sevindirecek eski bir oyuncu daha geri döndü

TRT1'in rekortmen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bir oyuncu daha transfer etti!
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2022 23:22

TRT1 ekranlarında yayınlanan iddialı dizilerden biri de “Alparslan Büyük Selçuklu”.. En az Teşkilat dizisi kadar reyting alan bu dizi çok sayıda kişi tarafından da ilgiyle izleniyor. Eleştirenler olsa da büyük ilgi gören “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Kadroya yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Dizinin kadrosuna önümüzdeki günlerde başka oyuncuların da katılması beklenmekte.

“Alparslan Büyük Selçuklu” dizisi yeni sezonunda da ilgiyle izleniyor. Akli Film imzalı dizinin yeni sürprizleri ortaya çıktı. Dizinin Sultan Tuğrul’u Barış Bağcı 32. bölümde yeniden Barış Arduç’lu dizinin ekibine geri dönüyor. Sultan Tuğrul Bağdat’tan geliyor.

baris-1-231x300.png

Öte yandan hikâyeye yeni bir isim daha katılıyor. Genç oyuncu Dilara Yeşilyaprak reyting rekortmeni dizinin yeni yıldızı oldu.

dilara-1-263x300.png

Dilara Yeşilyaprak “Flora” karakteriyle Tekfur Grigor rolüne hayat veren usta aktör Serhat Tutumluer’in güzel kızı rolüne hayat verecek.

“Alparslan Büyük Selçuklu” her pazartesi akşamı TRT1'de yayınlanıyor. 

Kaynak: Birsen Altuntaş