TRT1'in Teşkilat dizisine katılan oyuncu ekran başındakileri mest etti! Herkes tekrar tekrar izliyor

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, yeni sezonda Teşkilat dizisindeki Ömer karakteri ile yeni bir başlangıç yapıyor. TRT1 ekranlarında adeta fırtınalar esti

TRT1'in Teşkilat dizisine katılan oyuncu ekran başındakileri mest etti! Herkes tekrar tekrar izliyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2022 23:20

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisine katılan Murat Yıldırım, seyircileri mest edecek. Sosyal medyada da dolaşıma giren fotoğraflar herkes çok beğendi. Gerek oyunculuk gerekse sunuculuk kimliğiyle bilinen Murat Yıldırım, bundan böyle Teşkilat dizisinin kadrosunda boy gösterecek.

Televizyongazetesi.com'da Murat Yıldırım transferiyle ilgili özel bir analiz yayınlandı. 

teskilat-muratyildirim-3sezon13442-750x375-c.webp

Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi, TRT1 ekranında ilk sezonda fırtınalar estirdi ve çok başarılı reytingler elde ederek, rakiplerinin korkulu rüyası oldu. İkinci sezonda ise Yargı dizisinin başlaması ile birlikte Teşkilat’ın izleyici kaybettiğine şahit olduk. Ancak dizide denklem tamamen değişti. Yeni bir dönem Murat Yıldırım’ın erkek başrol olması ile başlıyor.

Teşkilat dizisi üçüncü sezonuyla ekrana adeta bomba gibi bir dönüş yapacak. Deniz Baysal’ın canlandırdığı Zehra karakterinin yanında artık Ömer karakterinde Murat Yıldırım’ı göreceksiniz. Zehra ile Ömer’in geçmişteki sırları da dizinin üçüncü sezonuna renk katacak.

Murat Yıldırım’ın da yer aldığı Teşkilat dizisinin üçüncü sezon fragmanına ilgi çok büyük oldu. Dizi hayranları Ömer karakteri ile birlikte yeni bir dönemin başlamakta olduğunu fark etti. Ankara’da iki sezon boyunca yapılan çekimlerin ardından bu sefer ekip İstanbul’a gelerek, burada yeni dönemin taşlarını dizdi.

teskilat-muratyildirim-3sezon132.webp

“Bir rol bir oyuncuya bu kadar mı çok yakışır” diye yorum bırakan dizi hayranları da Murat Yıldırım’ın çok iyi bir seçim olduğunu düşünüyor.

2 sezon süren Ramo ve ardından da bir sezon süren Aziz dizilerinin ardından Murat Yıldırım şimdi de Teşkilat ile TRT1 ekranlarına geliyor.

Dizi hayranları ise heyecanlı. Bir izleyici, “Bir rol bu kadar mı yakışır bir insana. Kişiliğine, duruşuna, oyunculuğuna saygı duyduğum Murat Yıldırım’a selam olsun” diyerek heyecanını ifade etti. Bu sözler aslınca birçok kişinin duygularına da tercüman oluyor.

Dizinin üçüncü sezonunun çok güzel olacağını düşünen hayranlar, heyecanla yeni bölümlerin yayınlanmasını bekliyor. Yeni bölümlerin çok yakında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

FIRTINALAR KOPARAN DİZİ

Teşkilat dizisi geçtiğimiz yılda en çok izlenen dizilerden biriydi. Yargı dizisiyle yarış halinde olan Teşkilat dizisi Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri.

Dizi sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgiyle takip ediliyor.

Teşkilat dizisini takip eden dizinin hayranları aylardır yeni sezonun başlamasını bekliyorlardı. Yeni sezonun başlamış olmasıyla birlikte kadroya bazı isimlerde dahil olacak.

Geçtiğimiz sezonda diziden bazı isimler ayrılmış ve herkes bu ayrılıklara çok üzülmüştü. Ancak gelen bilgilere göre Teşkilat dizisine yeni oyuncular dahil olacak.

Dizinin kadrosuna dahil olacak bu oyuncular dizinin çok daha iyi reytingler elde etmesini sağlayacak.

Yüksek bütçeli olmamasına rağmen Teşkilat dizisi ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başarmış durumda.

TRT1 deyim yerindeyse bu dizi sayesinde adeta reytinge boğuluyor. Ve dizi ekibi de bu başarıdan dolayı oldukça mutlu.

ULUSALPOST.COM