TRT1'in Teşkilat dizisine rakip geliyor! Sipahi dizisi başlıyor

Pazar akşamları TRT1 ekranlarında reyting rekorları kıran Teşkilat dizisine yeni bir takip geliyor. Benzer konuları işleyen Sipahi dizisi başlıyor. Dizi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Sipahi dizisinin kadrosundaki oyuncularda açıklandı

TRT1'in Teşkilat dizisine rakip geliyor! Sipahi dizisi başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2022 01:44

TRT1 iddialı dizisi Teşkilat'la tüm reytingleri toplarken yeni bir rakibi olacak. Show TV’de ekrana gelecek, yapımını Cnp Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özgecan Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı yeni dizi “Sipahi”nin çekimleri resmen başladı.

SİPAHİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Sipahi; Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ile kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları konu alıyor. Dizide, Türkiye için açık tehdit haline gelen karanlık bir güce karşı, İstihbarat Teşkilatı’nın cesaret ve fedakarlıkla verdiği mücadele her hafta izleyenleri hayran bırakacak.

OYUNCU KADROSU DA BELLİ OLDU

teskilat-dizisine-buyuk-rakip-sipahi-9222-1.jpg

Öte yandan dizinin kadrosunda çok sayıda ünlü isim yer alacak. Özellikle Yargı dizisinde Neva kakraterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu'da onlardan biri. Diğer oyuncular arasında ise Sinan Tuzcu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy ve Selçuk Borak gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sipahi dizisinin özellikle Teşkilat dizisine reyting açısından büyük bir darbe vurması bekleniyor. 

Sipahi yakında Show TV’de!