TRT1'in yeni dizisi Yürek Çıkmazı'nın yayın tarihi belli oldu

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Gold Film imzalı dizisi Yürek Çıkmazı'nın yayın tarihi belli oldu. Dizi Ayça Bingöl, Alp Navruz dahil çok sayıda usta oyuncuyu ağırlıyor.

TRT1'in yeni dizisi Yürek Çıkmazı'nın yayın tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2022 15:36

Daha önce adı Cennet'in Çocukları olan sonrasında ise adı Yürek Çıkmazı olarak değiştirilen yeni TRT1 dizisi yakında ekranda olacak.

Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberde; TRT1'in yeni dizisiyle ilgili tüm detaylara yer verildi; 

Yürek Çıkmazı dizisi bu sezonun en iddialı projelerinin başında geliyor. Gold Film’in TRT için çektiği dizi başından beri planlandığı gibi “Masumlar Apartmanı” dizisinin yayın gününde yani salı akşamları seyirciyle buluşacak.

whatsapp-image-2022-10-22-at-21-47-27-300x167-001.jpg

Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğuna oturacağı dizi 1 Kasım Salı akşamı ilk bölümüyle seyirci karşına çıkacak. Son dönemin en güçlü kadrolu dizilerinden Yürek Çıkmazı’nın büyük ilgi görmesi bekleniyor.

KADRODAKİ OYUNCULAR DA BELLİ OLDU

Öte yandan Yürek Çıkmazı dizisinde ''Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Erhan Alpay, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Eylül Ersöz, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Alp Akar, Özlem Ulukan ve Güler Ökten'' gibi oyuncular yer alıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş